Студентам, які через карантин виїхали з гуртожитків, повернуть кошти

2020-11-03 10:59

Студентам, які виїдуть з гуртожитків у зв’язку з переходом вузів на дистанційне навчання, повинні повернути сплачені кошти за проживання або врахувати їх у майбутні платежі.

Про це заявив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу «Наш».

Пан Шкарлет зазначив, що обговорив дане питання з ректорами, і заявив: чинний механізм дозволяє за заявою студента або повернути йому кошти, або врахувати їх як майбутній платіж на наступний період проживання.

Фото з Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42