Вчені встановили залежність коронавирусу і дефіциту вітаміну D

2020-11-03 10:41

Дефіцит вітаміну D об’єднує понад 82% хворих коронавірусів. Причому, в чоловіків цей показник зустрічається частіше. Такі результати дослідження іспанських учених, опублікованого в авторитетному медичному журналі.

У дослідженні брали участь пацієнти з підтвердженим COVID-19. Автори виявили, що 82,2% хворих на коронавірусну інфекцію мали дефіцит вітаміну D, в порівнянні з 47,2% у контрольній групі. При цьому рівень у чоловіків був нижчим, ніж у жінок.

Таким чином, дефіцит вітаміну D може стати фактором ризику при захворюванні COVID-19 і впливати в подальшому на тяжкість захворювання.

Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21