«Слуги народу» приготували три законопроєкти про легалізацію медичного канабісу

2020-11-03 10:04

Про це повідомив глава фракції Олександр Корнієнко. За його словами, три законопроєкти про легалізацію медичного канабісу вже готові, залишилося їх доопрацювати і зробити один.

До слова, близько 70% українців, які взяли участь в опитуванні Зеленського, підтримали «легалайз».

Що варто знати про медичний канабіс?

Ліки на основі канабісу дозволені в 44 країнах світу, зокрема і в Європі. Не варто плутати рекреаційний і медичний канабіс.

Рекреаційний вживають задля отримання задоволення, він має психотропні ефекти та спричиняє звикання. Медичний канабіс майже не має психотропної дії – він знеболює та розслаблює. 

Рослина покращує апетит і смакові відчуття. Має позитивний вплив під час мігрені, астми, синдрому Туретта, шизофренії, алкоголізму.  Канабіс застосовують у лікуванні онкохворих не тільки як знеболювальне, але як засіб, що пригнічує нудоту.

В Україні виготовлення, поширення й дослідження канабісу заборонено.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53