«Нафтогаз» підвищив ціну на газ для населення (інфографіка)

2020-11-03 09:41

«Чернігівгаз збут» – серед 11 компаній із найвищою ціною.

Із листопада 2020 року вартість газу для побутових клієнтів буде на рівні 6,33 грн/куб. м із ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). Про це повідомляється на сайті компанії.

У порівнянні з жовтнем ціна газу зросла на 34,7%.

«Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на блакитне паливо», – йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що ціна за газ від «Нафтогазу» – найвигідніша. У низки регіональних газзбутів,  афілійованих із облгазами, які постачають газ більшості споживачів у відповідних регіонах, тарифи значно вищі. «Чернігівгаз збут» – серед 11 компаній із найвищою ціною. 

Так, найнижча ціна серед регіональних компаній виявилася в ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Її тариф – 6,36 грн за кубометр. Найдорожча – в «Запоріжгаз збут», 8,96 грн /куб. м. Вартість газу для мешканців Чернігівщини  лише на кілька копійок менше від найвищої по Україні – 8,87 грн/куб. м. 

Такі дані оприлюднені консультаційним центром для населення «ГазПравда». 
 

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41