Як фанера над Парижем!

2020-11-02 09:09

Місцеві вибори близькі до остаточного завершення — оголошення офіційних результатів народного волевиявлення. За законом, це має відбутися не пізніше 6-го листопада. Але попереду і суди, й нові кримінальні провадження, й відміна результатів на деяких ДВК. Хоча це — жодним чином не вплине на загальний результат. Так — крапля в морі. Тому дочекаємося кінцевого підсумку, й тоді буде можливим повний аналіз виборчого процесу. Однак головний підсумок ми вже маємо — пан Зеленський та його «слуги» отримали катастрофічну поразку в країні. Всюди! Тобто, в кожному регіоні! І навіть на історичній батьківщині Володимира Зеленського!

Маю на руках «темник», тобто  рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії «Слуги народу» результати на місцевих виборах і незручні питання, пов’язані зі всеукраїнським опитуванням. Читав, сміявся голосно! Деякими місцями захлинався від сміху! Коментувати вам його не збираюся, але, скажу чесно, — поширив темник у соціальних мережах, і всі ба-жаючі можуть там його прочитати без будь-яких коментарів чи правок з мого боку.

Повернемося до нашої теми. Можливо, деякі читачі ще зі шкільних чи студентських часів пам’ятають цю цитату зі статті одного з класиків комуністів Володимира Ульянова (Леніна): «Вузьке коло цих людей, страшно далекі вони від народу ...» Як на мене, вона дуже влучно характеризує нинішню політичну ситуацію в країні. Особливо на рівні стосунків органів місцевого самоврядування та нинішньої центральної влади. Що й показують навіть попередні (неофіційні ще) результати голосування. 

Не буду нагадувати вам про ефемерні так звані 73% голосів виборців, які на дочасних виборах до ВР минулого року отримала політична сила  «Слуга народу» — їх, насправді, й тоді не було. Нагадаю, 2019-го року участь у волевиявленні взяли менше половини виборців, що мали право голосу. Тобто й тоді за «слуг» проголосувало близько 36% пересічних громадян країни. Лише третина виборців.

Те, що експеримент українців успішно провалився, стало зрозуміло ще наприкінці минулого року, коли «найкращий» Уряд Зеленського та монобільшість парламенту затвердила державний бюджет поточного року. І, незважаючи на децентралізацію, суттєво зменшила фінанси місцевого самоврядування й, фактично, отримала в особі міських голів, керівників ОТГ, старост та керманичів рад усіх рівнів — своїх супротивників. 

Нинішні вибори це лише підтвердили! Нашому пересічному люду абсолютно непотрібні некваліфіковані особистості, які взялися керувати країною, не маючи ні відповідного досвіду, ні належного професіоналізму. Більше року вони при владі; отримують набагато більші, ніж ми, заробітні плати; катаються за наші з вами податки країною й за кордон; дуже гарно харчуються — потовстішали, фактично, майже всі; державна скарбниця стає худішою, а борги зростають абсолютно не по-дитячому й тому подібне. 

І ці люди ще мали нахабство балотуватися в органи місцевого самоврядування! А пан Зеленський протягом двох місяців, замість того, аби займатися державними справами та дуже серйозними проблемами: війна з Московією; тисячі смертей від вірусу (особливо діти та лікарі); падіння в бездонну економічну прірву (за 9 місяців поточного внутрішній борг збільшився на 400 мільярдів гривень (!!!), мандрував країною та агітув за свою партію. Стоп. Думаю, досить. А зима вже ж близько з «жахливими» платіжками за опалення, гарячу воду, електрику, газ. І зробити винними в цьому місцеві влади — не вдасться!

Як говорив колись іще один класик — «Що робити?». Чергова відставка Уряду — вже виглядає як мертвому припарка! Жоден із розумних людей не погодиться очолити новий Уряд — бо повноважень вести самостійну політику йому не дадуть. Побояться! 
Прихована грошова емісія вже розпочалася — в обіг запустили 60 мільярдів гривень у вигляді облігацій внутрішньої держпозики. І примусили державні банки майже всі їх купити. Якщо й далі так продовжуватиметься — внутрішній дефолт настане восени наступного року! І це ще — найкращий варіант. Які будуть височенні ціни на абсолютно все — страшно навіть уявити!

Ще один варіант — дочасні вибори до ВР! Максимум — наприкінці зими. Те, що монобільшості не буде, — не питання.

Проблема — з ким удасться створити коаліцію й чи взагалі вдасться це зробити за майбутніми результатами. Якщо «слуги» не впораються — все! Вони «приїхали»! Назавжди.

І тоді залишається лише кілька варіантів: безкровний різновид Януковича (відставка без Майдану) чи просто дочасні вибори нового Президента.

Тому миємо руки, намагаємося не захворіти й про всяк випадок готуємося до дострокових виборів.

Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21