Пресцентру DPNEWS.COM.UA вручили почесний сертифікат за участь у проєкті «Голос жінки має силу»

2020-10-30 13:23

23 жовтня 2020 року відбувся круглий стіл, який проводився громадською організацією «Чернігів Європейський», Національним університетом «Чернігівська Політехніка» та Фундацією прав людини. На зустрічі обговорювалися результати реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» (Women Voices Count) в Чернігівській області.

До участі долучилися амбасадорки проєкту, вимушені переселенці, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та засобів масової інформації. За активну участь у проєкті всім вручили сертифікати, зокрема подяку отримав і  пресклуб  DPNEWS.COM.UA.

У 2020 році  проєкт «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) реалізувався у 10 регіонах – Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська та Чернігівська області.

Проєкт з’явився як національна адвокаційна кампанія, котра працює задля того, аби голоси жінок і дівчат, передусім тих, хто постраждав на сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій державі. «Голос жінки», започаткований як навчання блогерства в 2017 році, поступово став міжрегіональною платформою для лідерів, готових до відновлення миру в Україні.

У рамках проєкту створено незліченну кількість блогів, пов’язаних із цією тематикою, проведено сотні навчальних, адвокаційних та мистецьких заходів на тему миру, встановлені сталі зв’язки з місцевою владою. За три попередні роки роботи завдяки проєкту  «Голос жінки має силу» вдалося об’єднати за допомогою різних заходів кілька десятків тисяч людей з різних регіонів України, включаючи жінок із непідконтрольних територій.

Проект реалізувався за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Поліна МОГИНСЬКА
Мар’яна ХАРДІ

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21