Владислав Атрошенко про вибори і вибір

2019-07-25 07:00

– Вибори відбулися, і треба поважати вибір людей. Можна його критикувати, хтось каже, що «обрали кота в мішку», адже по багатьох прізвищах кандидатів були і є питання. Але все ж таки – це очевидний вибір людей на користь змін у державі, – сказав міський голова Владислав Атрошенко.

Він повідомив, що вже привітав депутатів, яких знає особисто, з перемогою. Зокрема Олега Семінського по 205-му округу.
– Сподіваюся, що чернігівці не помилились із вибором і цей депутат працюватиме в парламенті, не забуваючи про місце розташування свого округу, – зазначив Владислав Атрошенко.

Міський голова також подякував усім, хто був дотичний до організації виборів та голосування: членам комісій, поліції, всім силовим структурам.

– На тлі багатьох неспокійних міст і округів – у Чернігові вибори пройшли без нюансів. Це приємно: ми демонструємо, що Чернігів – цивілізоване місто, – вважає мер.

Що стосується роботи нового складу Верховної Ради, де більшість матиме одна політична сила, то вперше в Україні створені перед­умови, аби нормально працювати і Президентові, й Прем’єр-міністру – без конфліктів, маючи всі необхідні важелі. Це величезна відповідальність, де не можна буде сказати, що хтось зірвав прийняття якогось закону, – зазначає Влади­слав Атрошенко.

– За таких обставин є й ризики завеликої концентрації влади в руках однієї політичної сили. Якщо вектор буде націлений на розвиток – це позитив, можна очікувати зростання ВВП та поступу вперед. Коли ж цим скористаються певні особи для особистого збагачення, то країна знову втратить час. Із іншого боку, є ризики позапарламентської боротьби, яку країна вже проходила й чого не хотілося би повторювати, – вважає міський голова.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55