Владислав Атрошенко про вибори і вибір

2019-07-25 07:00

– Вибори відбулися, і треба поважати вибір людей. Можна його критикувати, хтось каже, що «обрали кота в мішку», адже по багатьох прізвищах кандидатів були і є питання. Але все ж таки – це очевидний вибір людей на користь змін у державі, – сказав міський голова Владислав Атрошенко.

Він повідомив, що вже привітав депутатів, яких знає особисто, з перемогою. Зокрема Олега Семінського по 205-му округу.
– Сподіваюся, що чернігівці не помилились із вибором і цей депутат працюватиме в парламенті, не забуваючи про місце розташування свого округу, – зазначив Владислав Атрошенко.

Міський голова також подякував усім, хто був дотичний до організації виборів та голосування: членам комісій, поліції, всім силовим структурам.

– На тлі багатьох неспокійних міст і округів – у Чернігові вибори пройшли без нюансів. Це приємно: ми демонструємо, що Чернігів – цивілізоване місто, – вважає мер.

Що стосується роботи нового складу Верховної Ради, де більшість матиме одна політична сила, то вперше в Україні створені перед­умови, аби нормально працювати і Президентові, й Прем’єр-міністру – без конфліктів, маючи всі необхідні важелі. Це величезна відповідальність, де не можна буде сказати, що хтось зірвав прийняття якогось закону, – зазначає Влади­слав Атрошенко.

– За таких обставин є й ризики завеликої концентрації влади в руках однієї політичної сили. Якщо вектор буде націлений на розвиток – це позитив, можна очікувати зростання ВВП та поступу вперед. Коли ж цим скористаються певні особи для особистого збагачення, то країна знову втратить час. Із іншого боку, є ризики позапарламентської боротьби, яку країна вже проходила й чого не хотілося би повторювати, – вважає міський голова.

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58