У ВООЗ заявили, що закривати школи через коронавірус – малоефективно

2020-10-30 12:49

Закриття шкіл є неефективним у боротьбі з пандемією коронавірусу.Про це в Twitter повідомив директор Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге.

Представник ВООЗ закликав країни відкривати школи, щоб діти могли повернутися до середовища живого спілкування і «приймати рішення».

«Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з інфекцією, тому їх слід відкривати. Під найбільшим впливом опиняються діти, що перебувають у важкій життєвій ситуації», – написав Клюге.

До слова, в Івано-Франківську, який входить до «червоної зони» через стрімке поширення коронавірусу, учні повернулися до школи 28 жовтня. 

Фото з Інтернету

Інші новини:


Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців.

2021-03-02 09:21