У ПРИЛУКАХ НА СТІНІ ГІМНАЗІЇ КОЛИШНІ УЧНІ НАМАЛЮВАЛИ МУРАЛ

2020-10-30 10:13

У Прилуках на стіні гімназії № 5 колишні учні Віталій Гідеван та Олена Ноіна намалювали красивий велетенський мурал, його розміри: 13 на 12 метрів.

Про це повідомляє Олена Ноіна на своїй сторінці в Instagram.

«Картини на полотні малюються місяцями ... І ми намалювали наш малюнок 13 х 12м за 1,5 тижня. Раніше ми ... навіть не могли подумати, що колись намалюємо на нашій школі. Адже коли ми закінчили школу, заборонялося навіть на асфальті малювати прощальні написи», - йдеться у дописі.

Віталій Гідеван та Олена Ноіна закінчили цю школу 10 років тому.

Нагадаємо, що 6 жовтня члени виконкому ухвалили рішення дозволити створення двох арт-об’єктів у місті Прилуках. Зокрема, створять мурал на стіні багатоповерхового житлового будинку по вулиці Київській, будинок 313, згідно з  ескізом, присвячений 120-й річниці з дня народження видатного українського актора театру та кіно, Народного артиста УРСР Миколи Федоровича Яковченка та 935-ї річниці міста Прилуки. А також мурал на шкільну тематику на стіні будівлі гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна по вулиці Вокзальній, будинок 22, згідно з ескізом арт-об’єктом.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13