У Чернігові школярі 1-4 класів пішли до школи, старші ж навчаються дистанційно

2020-10-29 13:58

Як повідомила Олена Горна, заступниця начальника управління освіти Чернігівської міськради, чернігівські школярі з 5 по 11 клас навчатимуться дистанційно виключно до 13 листопада. Учні 1-4 з 28 жовтня вже ходять до школи та навчаються у звичайному режимі. Таке рішення прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 27 жовтня.

«Ми будемо дивитися на епідеміологічну ситуацію в Чернігові й загалом в Україні. Та на показники захворюваності на коронавірус. Потім буде окремо прийняте рішення щодо форми навчання учнів», — додала пані Олена. Також предмети естетичного циклу, такі, як музика, образотворче мистецтво, дизайн і технології, будуть викладатися дистанційно.

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57