У Чернігові школярі 1-4 класів пішли до школи, старші ж навчаються дистанційно

2020-10-29 13:58

Як повідомила Олена Горна, заступниця начальника управління освіти Чернігівської міськради, чернігівські школярі з 5 по 11 клас навчатимуться дистанційно виключно до 13 листопада. Учні 1-4 з 28 жовтня вже ходять до школи та навчаються у звичайному режимі. Таке рішення прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 27 жовтня.

«Ми будемо дивитися на епідеміологічну ситуацію в Чернігові й загалом в Україні. Та на показники захворюваності на коронавірус. Потім буде окремо прийняте рішення щодо форми навчання учнів», — додала пані Олена. Також предмети естетичного циклу, такі, як музика, образотворче мистецтво, дизайн і технології, будуть викладатися дистанційно.

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33