КОВІД виборам не завадить

2020-10-22 12:26

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради виділив додаткові кошти — понад 500 тисяч гривень для забезпечення виборчих дільниць необхідними протиепідемічними засобами, а також для проведення дезінфекції на дільницях. 

Тобто, прийти та проголосувати 25 жовтня буде безпечно для здоров‘я. Єдине, що повинні мати чернігівці — маску та особисту ручку, адже ручок на дільницях цього року не буде. 

Не забудьте, що в ніч на 25 жовтня Україна переходить на зимовий час — переведіть стрілки годинника на одну годину назад. 

Дільниці працюватимуть із 8-ї до 20-ї години. 

Вже цієї неділі обиратимемо майбутнє нашого міста на наступні 5 років. Прийти та проголосувати — це наш громадянський обов‘язок.

Інші новини:


Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців.

2021-03-02 09:21