КОВІД виборам не завадить

2020-10-22 12:26

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради виділив додаткові кошти — понад 500 тисяч гривень для забезпечення виборчих дільниць необхідними протиепідемічними засобами, а також для проведення дезінфекції на дільницях. 

Тобто, прийти та проголосувати 25 жовтня буде безпечно для здоров‘я. Єдине, що повинні мати чернігівці — маску та особисту ручку, адже ручок на дільницях цього року не буде. 

Не забудьте, що в ніч на 25 жовтня Україна переходить на зимовий час — переведіть стрілки годинника на одну годину назад. 

Дільниці працюватимуть із 8-ї до 20-ї години. 

Вже цієї неділі обиратимемо майбутнє нашого міста на наступні 5 років. Прийти та проголосувати — це наш громадянський обов‘язок.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21