Дорога розбрату

2019-07-25 06:50

До редакції звернулися чернігівці, які мешкають на вулиці Ревуцького. Як виявилося, у них є проблема – це стан дороги біля одного з будинків.

Позиція сусідів

– У нас була ґрунто-щебнева дорога. Тепер, ви бачите, з неї знятий шар (уздовж дороги лежать камені, які, певно, нещодавно були частиною дорожнього покриття. – Прим.). Ми боїмося, бо якщо будуть зливи, то дорогу розмиє й замість неї залишиться рів. У нас тут ходять мами з візочками, дітьми… – описує проблему місцевий мешканець Віктор. 

За словами сусідів, дорогу самовільно вирішили розібрати власники будинку №4 по вулиці Ревуцького: навпроти цього дому якраз спірна ділянка. 

На перший погляд яма здається не такою вже й загрозливою, але саме в цьому місці закінчується спуск. Тому в разі повторення злив, що їх Чернігів пережив у червні минулого року, піщаний ґрунт, яким тепер вкрита дорога, справді може «попливти». І в такому випадку не тільки машини не зможуть тут проїхати, але й люди пройти…

Ревуцького, 4

Як кажуть сусіди, мешканці будинку по Ревуцького, 4, котрі начебто й розібрали дорогу, не йдуть на контакт чи ховаються від громадськості. 

Кореспондент «Деснянської правди» вирішив особисто це перевірити й постукав у двері будинку №4 по вулиці Ревуцького. З дому вийшла жінка середніх років і на прохання нашого журналіста прокоментувати претензії сусідів, відповіла: «Ідіть з Богом», відмовившись давати будь-які інші коментарі, та повернулася до власної оселі.

Що радить влада?

Безумовно, кидати справу напризволяще й чекати, з’явиться чи ні провалля замість дороги, не варто.

– У всіх подібних випадках ми радимо звертатися до міського контакт-центру, адже людина не зобов’язана знати всі телефони, назви всіх служб, розбиратися, яка служба яке питання має вирішувати. У нас є колцентр, дзвінки до якого безкоштовні з усіх телефонів. Там цілодобово працюють оператори, котрі приймуть дзвінок, запишуть скаргу, а відтак не тільки переадресують її потрібному структурному підрозділу, але й потім відслідкують, що зроблено, та передзвонять заявникові. Скарга, подана через міський контакт-центр, обліковується, й, у разі виникнення потреби, можна буде довести, що ви зверталися з тим чи іншим сигналом, – зазначили у пресслужбі міськради, яку ми попросили прокоментувати ситуацію з дорогою на Ревуцького, 4.

Зателефонувати до контакт-центру можна за номером 0800-50-93-50 або звернутися через сайт: www.chmkc.com.ua.

Сергій КАРАСЬ
Фото автора

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21