«Просто в яблучко!» – в Чернігові змагалися лучники

2019-07-25 06:45

Валерій Куліч привітав учасників ІІ Всеукраїнського кадетського турніру зі стрільби з лука «Кубок Сіверщини». Ці змагання відбулися в Чернігові вдруге, адже для нашого регіону цей вид спорту доволі молодий. Незважаючи на це, маємо певні досягнення. 16-річна чернігівська спортсменка Поліна Жук входить до збірної України та братиме участь у Чемпіонаті світу в Мадриді.

Позмагатися за «Кубок Сіверщини» до нашого обласного центру приїхали 54 спортсмени із 6 областей та Києва. Це хлопці й дівчата у двох вікових категоріях: 2002-2004 і 2005-2006 років народження. Юні стрільці та їхні тренери відзначили високий рівень організації змагань і гостинність чернігівців. 

Як голова відділення НОК у Чернігівській області Валерій Куліч побажав юним спортсменам успіхів, перемог та особистих спортивних рекордів. А після майстер-класу, який провели для Валерія Петровича юні чемпіони, він зауважив, що цей вид спорту доволі цікавий. 

Поки що змагання в Чернігові не є рейтинговими, однак юні лучники набувають певного досвіду й готуються до більш серйозних чемпіонатів. А обласна федерація має амбітну мрію, аби в нашому місті проходили етапи чемпіонату України зі стрільби з лука. 
Турнір видався напруженим і завзятим. Що й казати, спорт цей красивий і навіть романтичний. А переможцями та призерами стали вихованці Одеської спортшколи.

Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13