«Київхліб» закрив пекарню через спалах коронавірусу

2020-10-15 10:03

Пекарню №8 ПАТ «Київхліб» закрито на карантин. У той же час інші виробничі майданчики компанії працюють у штатному режимі, – передає «Інтерфакс-Україна». Згідно з заявою виробника, на інших підрозділах компанії хворих не виявлено.

– Під час планового тестування, яке компанія проводить своїм коштом, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо медогляд усіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання – результат такої комплексної роботи. Пекарню №8 закрито на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишаються вдома вже кілька днів – відповідно до вимог МОЗ. Усі контактні особи перебувають на самоізоляції, – каже виконувачка обов’язків голови правління ПАТ «Київхліб» Олена Корінь.

Також повідомляється, що на виробничих майданчиках буде проводитися додаткова дезінфекція. Компанія має резерв для виконання замовлень на продукцію, яку виробляла пекарня №8.
 

Інші новини:


Ринок землі в Україні: поточний стан і прогноз розвитку

Мабуть, жодне інше питання, крім цілісності й незалежності України як держави, не обговорюється так гаряче і так довго за часом, як земельне питання. Тому що земля – це надважливий ресурс.

2021-08-03 07:21