«Київхліб» закрив пекарню через спалах коронавірусу

2020-10-15 10:03

Пекарню №8 ПАТ «Київхліб» закрито на карантин. У той же час інші виробничі майданчики компанії працюють у штатному режимі, – передає «Інтерфакс-Україна». Згідно з заявою виробника, на інших підрозділах компанії хворих не виявлено.

– Під час планового тестування, яке компанія проводить своїм коштом, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо медогляд усіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання – результат такої комплексної роботи. Пекарню №8 закрито на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишаються вдома вже кілька днів – відповідно до вимог МОЗ. Усі контактні особи перебувають на самоізоляції, – каже виконувачка обов’язків голови правління ПАТ «Київхліб» Олена Корінь.

Також повідомляється, що на виробничих майданчиках буде проводитися додаткова дезінфекція. Компанія має резерв для виконання замовлень на продукцію, яку виробляла пекарня №8.
 

Інші новини:


Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців.

2021-03-02 09:21