«Київхліб» закрив пекарню через спалах коронавірусу

2020-10-15 10:03

Пекарню №8 ПАТ «Київхліб» закрито на карантин. У той же час інші виробничі майданчики компанії працюють у штатному режимі, – передає «Інтерфакс-Україна». Згідно з заявою виробника, на інших підрозділах компанії хворих не виявлено.

– Під час планового тестування, яке компанія проводить своїм коштом, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо медогляд усіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання – результат такої комплексної роботи. Пекарню №8 закрито на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишаються вдома вже кілька днів – відповідно до вимог МОЗ. Усі контактні особи перебувають на самоізоляції, – каже виконувачка обов’язків голови правління ПАТ «Київхліб» Олена Корінь.

Також повідомляється, що на виробничих майданчиках буде проводитися додаткова дезінфекція. Компанія має резерв для виконання замовлень на продукцію, яку виробляла пекарня №8.
 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58