Поруч із легендою

2019-07-25 06:40

Гастролі – це завжди цікаво. А особливо – коли до друзів. А особливо – коли до Одеси. А особливо – коли влітку, коли сяє сонечко і тепле Чорне море вабить своїми чарівними хвилями.

Чернігівський молодіжний театр 17, 18 та 19 липня представив в Одесі чотири свої вистави на камерній сцені Одеської театральної лабораторії на Чайній, яка неодноразово була гостем фестивалю «Грудневі театральні вечори» в Молодіжному. В рамках цих гастролей ми зіграли «Українське альфреско» за лірикою Ліни Костенко, «Серебряные дребезги» за Мариною Цветаєвою, «Аглаю» Кліма та «Падлюччі лекції» Михайла Бриниха. Чернігівські глядачі, які цінують Молодіжний театр та ходять на його вистави, зрозуміли, що цього року підкорювали одеситів зі своїми моно виставами дві наші чарівні акторки – Юлія Матросова й Тетяна Салдецька. Наших зірочок і сприймали, і приймали вкрай душевно. По-перше – глядачі, по-друге – організатори. Мешкала наша команда в самому центрі міста, неподалік від оперного театру поряд із готелем, де саме в ці дні частенько виходила на балкон видатна й легендарна французька зірка Катрін Деньов, яка прибула на 10-й Одеський кінофестиваль.

Хочеться сподіватися на подальшу та завжди теплу дружбу Молодіжки з Театром на Чайній, бо ми, здається, люди однієї групи крові.

Алла ПУШКІНА

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41