Поруч із легендою

2019-07-25 06:40

Гастролі – це завжди цікаво. А особливо – коли до друзів. А особливо – коли до Одеси. А особливо – коли влітку, коли сяє сонечко і тепле Чорне море вабить своїми чарівними хвилями.

Чернігівський молодіжний театр 17, 18 та 19 липня представив в Одесі чотири свої вистави на камерній сцені Одеської театральної лабораторії на Чайній, яка неодноразово була гостем фестивалю «Грудневі театральні вечори» в Молодіжному. В рамках цих гастролей ми зіграли «Українське альфреско» за лірикою Ліни Костенко, «Серебряные дребезги» за Мариною Цветаєвою, «Аглаю» Кліма та «Падлюччі лекції» Михайла Бриниха. Чернігівські глядачі, які цінують Молодіжний театр та ходять на його вистави, зрозуміли, що цього року підкорювали одеситів зі своїми моно виставами дві наші чарівні акторки – Юлія Матросова й Тетяна Салдецька. Наших зірочок і сприймали, і приймали вкрай душевно. По-перше – глядачі, по-друге – організатори. Мешкала наша команда в самому центрі міста, неподалік від оперного театру поряд із готелем, де саме в ці дні частенько виходила на балкон видатна й легендарна французька зірка Катрін Деньов, яка прибула на 10-й Одеський кінофестиваль.

Хочеться сподіватися на подальшу та завжди теплу дружбу Молодіжки з Театром на Чайній, бо ми, здається, люди однієї групи крові.

Алла ПУШКІНА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21