Алекс

2020-10-12 08:33

Франція та Італія постраждали у наслідок урагану «Алекс», повідомляє ВВС. 

Першою негоду відчула на собі Франція. Там сила вітру сягала 180 км/год, а за 12 годин випала місячна норма опадів. 100 будинків у Ніцци знесені, або частково зруйновані. 

В Італії повені призвели до обривів ліній електропередач, зсувів ґрунту і руйнування доріг. З відрізаних від цивілізації населених пунктів евакуюють людей. 

Щонайменше 4 людини загинули, ще кілька десятків залишаються зниклими безвісти. 

Президент Франції Еманнюель Макрон заявив, що держава надасть допомогу усім постраждалим від негоди. 

Сєргєй Карась — за матеріалами Інтернет-видань
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42