Протести в Киргизстані

2020-10-12 08:28

На території колишнього СРСР продовжуються масові протести. До Хабаровська та Білорусі приєднався Киргизстан. 

Справа у виборах до парламенту, результати яких не визнали 12 із 16 партій, що брали в них участь. Бар’єр у 7% не подолала жодна з опозиційних сил, які говорять про підкуп виборців. 

Як передає ВВС, мітингувальники пішли на штурм Білого дому – резиденції президента та парламенту, й захопили кілька будівель держустанов. Також демонстранти звільнили з Держкомітету нацбезпеки експрезидента Алмазбека Атамбаєва та колишніх прем'єрміністрів Сапара Ісакова та Жанторо Сатибалдієва. 

Вранці у вівторок президент Сооронбай Жеенбеков заявив про «спробу захоплення влади в країні» та закликав опозиції заспокоїти своїх прихильників. Також у вівторок ЦВК республіки визнала результати виборів недійсними. 

Сєргєй Карась — за матеріалами Інтернет-видань
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42