У космічному містечку Коропі буде сквер імені Леоніда Каденюка

2020-10-12 07:41

На вхідній арці вже встановили банери з інформацією про те, що спільного з Коропом у першого космонавта незалежної України, повідомляє селищна рада. 

Леонід Каденюк у період із 19 листопада до 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському кораблі «Колумбія». Завдяки космонавту за межами планети Земля вперше побувала друкована книга («Кобзар» Тараса Шевченка) і наш державний прапор, а на орбіті пролунав державний Гімн. Космонавт неодноразово відвідував Короп із нагоди урочистостей до дня народження Миколи Кибальчича, під час змагань із ракето-модельного спорту, наукової конференції «Чернігівщина космічна», а також бував із неофіційними візитами.

Він був віцепрезидентом Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», за сприяння якого юні коропчани мали змогу відпочивати в «Артеку». Пам’ять про Леоніда Каденюка, що пішов із життя в січні 2018 року, береже дуб, який космонавт посадив на території музею Миколи Кибальчича. А тепер  буде й сквер, названий на честь Леоніда Каденюка. Реконструкція скверу триватиме й далі.

Фото: https://koropska-gromada.gov.ua/

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21