У Чернігові наступного року планують облаштувати огороджені майданчики для вигулу собак

2020-10-09 10:14

Наприкінці серпня управління житлово-комунального господарства оголосило голосування за локації, на двох із яких наступного року передбачається обладнати пробні огороджені майданчики для вигулу домашніх тварин.

Голосування тривало місяць і всього проголосувало 1414 осіб. Кожен міг обрати по 2 локації.  Голоси розподілилися наступним чином.

1. 558 голосів, 39,5 % – центр міста, наприкінці бульвару на проспекті Миру, біля площі Дружби народів, (біля перехрестя просп. Миру та вул. С. Русової).
2. 523 голоси, 37% – Мар’їн гай, з боку річки Стрижень, на ділянці, вільній від дитячих і спортивних майданчиків та поза прибережною смугою.
3. 497 голосів, 35,1 % – Березовий гай на вул. Кільцевій по дорозі до м-ну «Епіцентр».
4. 368 голосів, 26% – Перехрестя вулиць Київської та Гончої, з боку багатоповерхової житлової забудови.
5. 295 голосів, 20,9 % – мікрорайон Масани, зелена зона між вул. Незалежності та вул. Елеваторною за територією католицького храму.
6. 226 голосів, 16% – мікрорайон ЗАЗ ( біля заправки ОККО), на виїзді з міста.
7. 175 голосів, 12,4% – мікрорайон Шерстянка, зелена зона біля виходу з підземного переходу від вул. Івана Мазепи за продуктовими МАФами (земельна ділянка межує із смугою відведення залізниці).

Дві локації-переможці детально вивчатимуться різними службами стосовно  дотримання всіх будівельних і санітарних норм. І після їх рекомендацій буде визначено конкретне місце облаштування вигулу на кожній локації.

Гроші для облаштування майданчиків планують закласти у бюджет міста на наступний рік.

Підготувала Поліна МОГИНСЬКА

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51