Президент посмертно нагородив трьох уродженців Чернігівщини, які загинули в авіатрощі під Чугуєвом

2020-10-09 07:45

Президент України посмертно нагородив медалями «За військову службу Україні» військовослужбовців, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України 25 вересня під Чугуєвом, повідомляє «Високий вал».

Про це йдеться в Указі глави держави №421/2020

Серед них і троє уродженців Чернігівщини – солдат Дмитро Донець, старший лейтенант Олег Козаченко та сержант Микола Микитченко. 

Також нарешті загиблі льотчики знайшли свій вічний спочинок. Учора в Чернігові в останню путь провели курсанта Дмитра Донця.  Поховали його у селі Городищі Менського району. На Чернігівщині прощалися іще з двома нашими земляками, які були на борту військового літака, – це старший лейтенант Олег Козаченко із Городні та курсант Микола Микитченко із села Журавки Варвинського району.

Вічного польоту вам, хлопці! І світла пам’ять!

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03