Складали Присягу

2020-10-09 07:22

На плацу головного корпусу Академії Державної пенітенціарної служби складали Присягу на відданість Українському народові  курсанти 1-го навчального курсу. 

«Присягнувши на вірність народові, ви взяли на себе високі зобов’язання і стали безпосередньо причетними до долі своєї країни. Упевнений, що кожен із вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов'язок в ім'я збереження добра, миру і спокою в Україні», – такими словами привітав курсантів ректор Академії ДПтС Олексій Тогочинський.

Присягу на відданість Українському народові склали 107 курсантів, серед яких 52 дівчини. За традицією, після привітань на знак вшанування пам'яті загиблих воїнів першокурсники поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції та Героям Небесної сотні.
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21