Складали Присягу

2020-10-09 07:22

На плацу головного корпусу Академії Державної пенітенціарної служби складали Присягу на відданість Українському народові  курсанти 1-го навчального курсу. 

«Присягнувши на вірність народові, ви взяли на себе високі зобов’язання і стали безпосередньо причетними до долі своєї країни. Упевнений, що кожен із вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов'язок в ім'я збереження добра, миру і спокою в Україні», – такими словами привітав курсантів ректор Академії ДПтС Олексій Тогочинський.

Присягу на відданість Українському народові склали 107 курсантів, серед яких 52 дівчини. За традицією, після привітань на знак вшанування пам'яті загиблих воїнів першокурсники поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції та Героям Небесної сотні.
 

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51