Благодійна акція «HELP ANIMALS» у Чернігові

2020-10-08 09:03

4 жовтня у сквері Богдана Хмельницького відбувся івент до Всесвітнього дня захисту тварин «Help animals».

Одразу на декількох локаціях тривали виставки, активності з дітьми та показ вистави інклюзивного театрального проєкту “Покоління Next ”, який відбувся за підтримки громадської організації «Голос батьків». У виставі «Врятоване кохання» актори показали історію безмежної любові, яка може подолати будь-які труднощі.

Дмитро Страдомський, молодший інспектор-кінолог, прийшов на захід разом зі своїм «вихованцем» – пес Бакс активно допомагає у слідчій роботі та розшукує злочинців.

На виставці голубів  було представлено близько тридцяти п’яти видів різноманітних порід. Власники “птахів миру” розповіли, що потрібно робити для того, аби вони після польоту верталися додому. Діти й дорослі із захопленням слухали історії про “поштових голубів”, а деякі навіть брали птахів у руки, щоби разом сфотографуватися.

На одній із локацій відбулася художня виставка робіт учнів Чернігівської дитячої художньої школи. Діти малювали як своїх улюблених домашніх тварин, так і рідкісних та екзотичних. Усі творчі роботи виставили на благодійний аукціон. Гості заходу мали змогу викупити картину, що їм сподобалась, а на всі гроші, які були зібрані з продажу, закуплять корм для тварин і віддадуть до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин».

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР:

– Основна наша мета була – привернення уваги містян до Всесвітнього дня захисту тварин. У багатьох родинах дітки хочуть завести тварину, але вони повинні розуміти,  що за нею потрібен пильний догляд. Для того, щоби це пояснити, ми запросили ветеринарів клініки “Animal Service”. На лекції вони розповіли, які умови потрібні для життя домашніх тварин та як потрібно за ними доглядати. Також кінологи з обласної кінологічної студії розказали про основні правила дресирування собак. Дякуємо танцювальній студії “Альянс”, виступ якої вкотре продемонстрував талант її учнів.

На завершення заходу, як символ того, що ми всі є вільними, учасники і гості запустили різнокольорових повітряних зміїв у небо. Надвечір відбувся благодійний кінопоказ  фільму “Життя і мета собаки”, ідея якого в тому, що світ може змінюватися, але тварина, що живе поруч із тобою, буде відданою завжди і по-справжньому тебе любитиме.

– Пані Катерино, чи потрібно популяризувати подібні заходи? Можливо, таким чином більше людей будуть брати тварин з приютів?

– Так, звісно, і якщо брати тваринку “з вулиці”, вона буде ще більш удячним і надійнім другом у родині.

– Чи є у вас домашня тварина?

– Так, є і рибки, і кішка, і до Дня захисту тварин ми придбали йоркширського тер’єра для свого 12-річного сина.

– Які туристичні заходи ще відбудуться у жовтні?

– 14 жовтня відбудеться “Книжкова толока”, а 17 жовтня – осінній ярмарок, локація якого буде  біля Красного мосту, і це буде завершальна культурна подія туристичного сезону цієї осені.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31