«КОВІД є. Бережіть своє здоров’я!»

2020-10-08 08:52

Чернігівський міський голова, лідер партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко захворів ще минулого тижня — у нього підтвердився коронавірус. «Як він себе почуває зараз?» – хвилюються чернігівці. Вони навіть запустили флешмоб у соцмережах, де бажають йому швидкого одужання.

Про самопочуття мера можна було дізнатися з перших вуст — він розповів про свої відчуття через скайп.
Зараз почувається вже набагато краще, запевнив Владислав Атрошенко. Від того стану, коли починалося захворювання, залишається відсотків 20. Відчув на собі всі «принади» хвороби — від високої температури до ломоти і болю у всьому тілі. Тепер з’являється кашель, тому доведеться робити КТ, аби виключити пневмонію.

— Багато хто запитує про відчуття від хвороби, але описати це просто неможливо. Мені сподобалася відповідь одного мого знайомого літнього віку, який перехворів на КОВІД. Він сказав: «Ніхто заочно не зрозуміє, поки сам не пройде через цю хворобу». Я дуже співчуваю людям, у яких спостерігається киснева недостатність, а висока температура триває тиждень і більше — це виснажливе відчуття. У мене випадок легший, ніж в інших, — говорить Владислав Атрошенко. — Тому зараз я готовий носити по три маски, дотримуватися абсолютно всіх заходів безпеки, аби не повторити відчуття активної фази хвороби.
Найбільше побоювання, каже мер, це те, що наші лікарні скоро можуть виявитися не в змозі прийняти всіх хворих. Уже зараз медики працюють на межі своїх сил, вони й самі, звичайно ж, хворіють — і ось це страшно.

— Уже зрозуміло, тенденція така, що скоро будуть зайняті всі ліжка. Люди бояться залишитися сам на сам із хворобою, але потрібно розуміти, що забезпечити всім госпіталізацію ми не зможемо. Я лікуюся вдома, і багатьом людям зараз теж призначають лікування поза стаціонаром. Уже діє постанова головного санітарного лікаря, яка передбачає, що в стаціонарі  перебуватимуть люди, в яких спостерігаються ознаки легеневої недостатності. Тому я закликаю всіх: бережіть себе! — звертається до чернігівців Владислав Атрошенко.

На жаль, хвороба застала мера в самий розпал передвиборчої гонки. Але, тим не менш, він залишається на постійному зв’язку зі своїм штабом.

— Можна сказати, що опоненти отримали несподіваний подарунок у вигляді моєї відсутності. Вони, користуючись нагодою, розповідають усілякі небилиці, і це залишається без моєї відповіді, але це поки що. Мине ще кілька днів, і я буду в строю. І зможу зустрітися з журналістами й дати докладне інтерв’ю про те, що зараз насправді відбувається в місті. Очевидно, що є факти безлічі зловживань в комісіях, це фіксують в Україні. І тут уже на законодавчому рівні потрібно робити висновки. Вважаю, що поки члени комісії ховатимуться за колективну безвідповідальність, а за протиправну діяльність не будуть нести кримінальної відповідальності — жодних істотних змін не відбудеться, на жаль. Це стосується й членів міської комісії в Чернігові. Я сподіваюся, в рамках кримінального провадження ми зможемо винести окремі питання стосовно дій членів комісії. І їм не вдасться сховатися за ширму колективної відповідальності.

Була спроба зареєструвати мого «клона»-однофамільца і партію, співзвучну в назві з «Рідним домом». Комісія заплющила очі на явні порушення. Її рішення скасували суди. Справедливість перемогла! — розповідає Владислав Атрошенко.

Нещодавно мешканці вулиці Героїв Чорнобиля помітили провокаційні листівки, в яких повідомлялося, що у зв’язку із станом здоров’я мер знімає свою кандидатуру з виборів. Хоч трохи розсудлива людина розуміє, що це конкуренти користуються інформаційним мовчанням... Безперечно, каже міський голова, люди, які мене знають не один рік, це розуміють і не ведуться на провокацію.

— Якщо я приймаю рішення, я доводжу його до логічного кінця. Я для себе прийняв зважене рішення — працювати далі, щоби продовжити позитивні зміни, які вже відбулися в місті. Тому, чернігівці, не звертайте увагу на провокації. Практика попередніх років показує: можливі також дзвінки із сумнівних кол-центрів, у яких розповідатимуть неправдиву інформацію. Будьте пильні, прошу вас. Вас можуть обманювати! — попереджає жителів міста Владислав Атрошенко.

— Ми йдемо на вибори. Наша мета — аби через кілька років люди сказали, що обрали гідних представників партії «РІДНИЙ ДІМ» і не помилилися. І це мета великої нашої команди. Бережіть себе, мої дорогі чернігівці! Разом ми подолаємо все! — каже Владислав Атрошенко.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42