Радіємо

2020-10-07 11:36

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини урочисто під звуки маршів у виконанні духового оркестру філармонійного центру відкрилася у Бахмачі.

Тут обслуговуватимуться близько трьох тисяч пацієн-тів.Тому відкриття амбулаторії — довгоочікувана подія. Всього на будівництво амбулаторії витратили 5,266 мільйона грн. Загальна площа забудови — 258 кв. м.

Для забезпечення правильної діагностики і результативного лікування придбали сучасне медичне обладнання відповідно до вимог табелю оснащення. Також для потреб медзакладу придбали сучасний повнопри-відний службовий автомобіль «Renault Duster» вартістю 500 тис. грн. Додатково з районного бюджету на придбання медичного обладнання спрямовано 300 тис. грн. 

Новини за матеріалами Інтернету зібрав та підготував Олександр ШИЛО
Фото з http://economy.cg.gov.ua/

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21