Красивий і корисний інстабранч

2019-07-25 06:30

Уже традиційно, щомісяця

Цього разу дівчата вирішили організувати його на пляжі «Золотий берег». Територію для проведення надала кав’ярня «Small» і залюбки пригощала учасниць кавою. Також усі отримали подарунки для дівочої краси від мережі корейської косметики, ще – 20% знижки на всю продукцію та дисконтні картки постійного клієнта. «Амбулаторія здорової спини» вручила два сертифікати, «LoveLa­zer» подарував усім дівчатам знижки на всі послуги. Маріанна Бобровник від свого інстамагазину «SilverSerebro925» подарувала срібні сережки. Постійний спонсор інстабранчу газета «Деснянська правда» пригощала смачними та корисними цукерками.

Щоб учасниці не нудьгували, організатори вигадали для них «фанти», цікаві майстер-класи. 

Усі отримали максимальне задоволення. Нагадуємо: аби стати учасником інстабранчу, потрібно слідкувати за анонсами організаторів заходу в Інстаграмі.

Вікторія КАЗКОВА

Інші новини:


Запис онлайн чи жива черга?

Сьогодні ми розкажемо, які зміни у зв’язку з медичною реформою відбулися з 1 вересня 2019 року в комунальному некомерційному підприємстві «Дитяча поліклініка №1» Чернігівської міської ради. Докладніше про це розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Наталія Крючко.

2019-09-16 10:08