Красивий і корисний інстабранч

2019-07-25 06:30

Уже традиційно, щомісяця

Цього разу дівчата вирішили організувати його на пляжі «Золотий берег». Територію для проведення надала кав’ярня «Small» і залюбки пригощала учасниць кавою. Також усі отримали подарунки для дівочої краси від мережі корейської косметики, ще – 20% знижки на всю продукцію та дисконтні картки постійного клієнта. «Амбулаторія здорової спини» вручила два сертифікати, «LoveLa­zer» подарував усім дівчатам знижки на всі послуги. Маріанна Бобровник від свого інстамагазину «SilverSerebro925» подарувала срібні сережки. Постійний спонсор інстабранчу газета «Деснянська правда» пригощала смачними та корисними цукерками.

Щоб учасниці не нудьгували, організатори вигадали для них «фанти», цікаві майстер-класи. 

Усі отримали максимальне задоволення. Нагадуємо: аби стати учасником інстабранчу, потрібно слідкувати за анонсами організаторів заходу в Інстаграмі.

Вікторія КАЗКОВА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21