Призначено голову Чернігівської ОДА. Очікування

2020-10-05 09:44

Кабінет Міністрів погодив кандидатуру ексзаступниці голови Офісу президента (ОПУ) Анни Коваленко цю на посаду. На сьогодні до Чернігова вона ще не прибула, адже її повинен представити або особисто Президент країни, або хтось із керівників ОПУ. Що ж нам відомо про неї?

Доречно сказати, що над інформацією про її родину дуже гарно «попрацювали» фахівці — вичистили, фактично, все.
Анна Коваленко народилася 5 травня 1991 року в місті Бучі Київської області. Здобула ступінь магістра театрознавства в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Наразі – аспірантка Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління».

Брала участь в акціях протесту на Євромайдані ще до силового розгону студентів. У якості журналіста спочатку робила щогодинні включення для «Радіо Ера», була причетною до патрулювання Майдану та прилеглих територій. Брала участь у розробленні плану оборони адміністративних будівель від штурму силовиків. Згодом стала заступницею сотника 11-ї сотні Самооборони. У середині січня 2014 року зорганізувала та очолила 39-ту жіночу сотню Самооборони Майдану. На час створення сотня налічувала понад 150 учасників. Була радницею трьох міністрів оборони.

У 2014 році брала участь у позачергових виборах до Верховної Ради за 206-м округом на Чернігівщині. Посіла друге місце після Владислава Атрошенка з результатом 9 відсотків.

У 2019 році була обрана народною депутаткою від партії “Слуга народу”. Згодом вона склала повноваження нардепа, щоби стати заступницею керівника Офісу Президента. А потім — заступницею міністра розвитку громад і територій.

На думку більшості політичних експертів, вплинути на хід місцевих виборів Анна Коваленко вже не  зможе, а от провести «зачистку» як обласної партійної організації, так і самої облдержадміністрації — може. Ще й як! Експерти щиро переконані: кількість різноманітних «скандалів» буде досить великою.

Те, що деякі нардепи місцевого «розливу» заявляють, що «її енергія, наполегливість, принциповість і прагматизм можуть замінити досвід або якусь фаховість і кваліфікацію» — виглядає підлабузництвом. Бо фах і досвід — з неба не падають. 

Поживемо — побачимо!

Олексій ПЕТРЕНКО
Фото з Інтернету

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21