Правило трьох «Н» Віталія Хрустицького

2020-10-02 10:18

ДОСЬЄ: начальник комунального підприємства «Муніципальна варта», 47 років. Освіта юридична, закінчив Чернігівське училище Міністерства внутрішніх справ, постійно займається саморозвитком в галузі правових дисциплін, відмінний організатор, перебуває в хорошій фізичній формі, захоплюється спортом. Відповідальний, комунікабельний, цілеспрямований, працьовитий, вимогливий до себе та інших. Завжди готовий прийти на допомогу, з усіма легко знаходить спільну мову. Любить книги, подорожі, відпочинок на природі.

Немає нічого неможливого

Віталій Хрустицький — людина справи. Всі питання вирішує швидко, чітко і оперативно. Живе і працює за правилом трьох «Н» — немає нічого неможливого. Справді, його не лякають труднощі. У житті намагається домогтися неможливого, впевнено долає всі життєві перешкоди. Він ставить перед собою складні завдання і успішно з ними справляється. З ним легко і надійно. Він справжній чоловік, в ньому є той твердий життєвий стрижень, який сьогодні рідко зустрічається. Напевно, всі ці якості він успадкував від діда-героя, який завжди був для нього прикладом і на якого він дуже хотів бути схожим ще хлопчиськом. Твердий характер, висока відповідальність, благородство, внутрішня дисципліна викликають повагу оточуючих. У нього багато друзів, поруч завжди кохана дружина, яка в усьому його підтримує і надихає. Віталій практично з «нуля» створив у нашому місті міську службу безпеки — підприємство «Муніципальна варта», яке робить життя громадян спокійніим і комфортнішим, яке не дублює функції поліції, а дбає про порядок і благоустрій міста.

«Муніципальна варта» місту необхідна

Три роки тому Віталій Хрустицький приступив до виконання обов'язків начальника комунального підприємства «Муніципальна варта». Такі підприємства є практично у всіх європейських містах і вже є в різних містах України, але в Чернігові її необхідно було створити.

Віталій виграв конкурс і приступив до виконання посадових обов'язків. Для початку став вивчати кращий досвід, їздив, консультувався з колегами і все краще, що вже було створено, використовував при створенні підприємства. Підбирав надійні кадри, які проходили ретельний відбір і сьогодні можуть надати моральну, фізичну та медичну допомогу при патрулюванні міських вулиць.

При організації підприємства у нагоді став накопичений досвід. За плечима Віталія великий послужний список. Більшу частину свого життя Віталій Хрустицький займався організацією служби безпеки, і це у нього відмінно виходило.15 років поспіль був керівником служби, має величезний досвід у створенні системи безпеки в різних структурах, знає, як кажуть, цю роботу не з чуток. Це допомогло йому створити дієву службу «Муніципальна варта» в Чернігові.

Підприємство успішно працює і виконує покладені на нього функції. Результати роботи говорять самі за себе. Щодня на вулиці нашого міста виходять ввічливі, грамотні, фізично міцні хлопці й дівчата, які стежать за порядком, виявляють випадки стихійної торгівлі, взаємодіють з дільничними, патрулюють парки, сквери, міський пляж. У місті стало більше ладу, безпечніше і спокійніше.

Порядок обов'язковий для всіх

Городяни вже звикли до представників «Муніципальної варти» і з повагою ставляться до людей у формі з гербом Чернігова. Крім того дуже часто самі звертаються в кол-центр підприємства з проханнями і зверненнями, які оперативно розглядаються й виконуються. Нині в місті з'явилися велопатрулі, які стежать за порядком в центрі Чернігова. Патрулювати все місто поки не виходить, на підприємстві працює лише 27 осіб. Віталій Хрустицький вважає, що цієї кількості дуже мало, бо завдання, які поставлені перед службою, фізично не завжди можна виконати.

Наприклад, за минулий рік було складено більше трьох тисяч приписів про порушення з благоустрою міста, балансоутримувачами за приписами «Муніципальної варти» було відремонтовано 2200 об'єктів інфраструктури. Ранок начальника підприємства щоразу починається з розбору ситуації в місті, звернень громадян, скарг та пропозицій.

Патрулювання вулиць відбувається до 10-ї години вечора. А крім патрулювання працівники «Муніципальної варти» стежать за дотриманням прав і свобод громадян, виконанням законності, правил благоустрою. А це і цілісність крамничок, дитячих майданчиків, зупинок, відновлення металевих конструкцій, покіс трави, вивіз сміття і т.д. Крім того працівники проводять велику роз'яснювальну та профілактичну роботу з населенням і підприємствами.

— Порядок повинен бути у всьому, — вважає Віталій Хрустицький, — кожен житель повинен дотримуватися правил благоустрою, не кидати сміття, не рвати квіти, не ставити самовільно гараж, не ламати лави — і тоді Чернігів стане найкращим містом для всіх.
Бажання жити в місті високої культури, безпеки і порядку мотивує Віталія на самовіддачу. Віталій Хрустицький всю свою енергію, досвід, знання направляє на поліпшення роботи підприємства. Він любить Чернігів і намагається зробити його комфортнішим і красивішим. «Муніципальна варта» — надійний захист нашого міста, — впевнений Віталій. І вона міцно увійшла в наш побут.

Особистий приклад найкращий вихователь

Сім'я для Віталія — головне його досягнення і найбільша любов. З дружиною вони дві половинки одного цілого. Їм разом завжди цікаво. Олена Хрустицька — відома не тільки в нашому місті, а й в Україні дизайнерка жіночого одягу. Вона створює ексклюзивний одяг для жінок, який дивує своєю вишуканістю та високою якістю. Олена вважає, що одяг повинен прикрашати жінку і дарувати їй відчуття радості.

Очі Олени світяться щастям, поруч із нею коханий чоловік, із яким не страшні жодні труднощі. Синочок Іллюша — точна копія батька, він у всьому намагається його наслідувати. У родині повна гармонія і взаєморозуміння. Віталій дуже любить дітей, а в  нього є ще син від першого шлюбу. І батько намагається виховувати синів так, як колись виховували його. Строго, але справедливо. Особистий приклад, вважає він, найкращий вихователь.

Тому Віталій робить щодня зарядку, займається спортом, саморозвитком, допомагає тим, кому погано. Працівники «Муніципальної варти» беруть приклад із керівника служби та  часто роз'яснюють підростаючому поколінню, як не треба поводитися, зустрічаються з молоддю, беруть участь у спортивних заходах, бувають у школах. Віталій Хрустицький  вважає, що необхідно привчати до порядку з самого дитинства. І тоді у нашому місті не буде розмальованих фасадів, кинутих недопалків і поламаних зупинок.

Марія СКОРОХОД

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13