ВІН ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ЯНГОЛА

2020-10-01 09:34

Це була п’ятниця… Десяте серпня 2018 року. Він прийшов з гітарою прямісінько до художнього керівника театру Геннадія Касьянова, співав, розповідав, ховався під столом, витримуючи, як він казав, – паузу. Актор сподобався Геннадію Сергійовичу, було призначено наступну зустріч в понеділок. Саме в цей понеділок 13-го серпня Геннадій Касьянов уперше не прийшов в театр. Привід дуже серйозний – його не стало. Проте прийшов Дмитрик, розгублений і талановитий. Він був останнім вибором Касьянова. Діма став працювати. Зіграв чимало ролей, а цього року театр висунув кандидатуру Дмитра Грищенка на стипендію для творчої молоді на 2021 рік. Залишилася його творча характеристика. 

«ГРИЩЕНКО Дмитро Ігоревич   працює в молодіжному театрі з вересня 2018 року спочатку як студієць, а в березні 2019 року був прийнятий за контрактом на посаду артиста драми другої категорії.

За невеликий час роботи встиг проявити себе як талановита та творча людина. Дмитра було введено в низку вистав репертуару — таких, як «Полліанна», «451 градус за Фаренгейтом», «Собаче серце». Також він отримав ролі у нових виставах «Мрії Лускунчика», «За двома зайцями», «Залишитися з носом», «Казка дивна та детективна», «Українське альфреско» та інші. Дмитро має чудовий голос та володіє декількома музичними інструментами, він бере активну участь у створенні концертних програм театру. Дмитро Грищенко має неабиякий творчий потенціал, готовий навчатися та й надалі опановувати акторську професію. У колективі користується заслуженим авторитетом та повагою».

30-те серпня цьогоріч наш Дмитрик їхав своїм велосипедом увечері, його збила автівка. Після операції він не вийшов з наркозу та впав у кому. Майже місяць ми всі сподівалися на диво, але дива, на жаль, не сталося. Він пішов від нас. Молодий. Красивий. Талановитий. Прощавай, наш Янголе…

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13