25 тисяч гривень – за заяву про підкуп. Чернігівська команда РПЛ вирішила боротися з купівлею голосів

2020-10-01 08:36

Чернігівська команда Радикальної партії оголосила грошову винагороду у 25 тисяч гривень за заяву про підтверджений підкуп голосів на довиборах до Верховної Ради по 208 округу.

Про це написав депутат Чернігівської обласної ради від РПЛ Дмитро Блауш на своїй сторінці у Facebook.

«Ні для кого не секрет: ані для поліції, ані для влади, що голоси на 208-му окрузі купують. Більше того, за моєю інформацією, саме представники влади займаються побудовою цієї сітки», – сказав Блауш у відеозверненні. 

Депутат закликав мешканців округу не продаватися та разом зробити ці вибори чесними. 

«За проданий голос на виборах ви максимум сходите один раз до магазину та матимете депутата-хабарника, що буде відробляти всі роздані вам гроші. А за мою винагороду ви зможете купити корову і дитині вистачить на ноутбук», – додав Блауш.

Єдина умова, за якою гарантована грошова винагорода, – заява у поліцію від того, кого намагалися підкупити. 
Повідомити про підкуп виборців можна за телефонами: 063-035-11-24, 068-926-58-25. 

Конфіденційність Чернігівська команда РПЛ гарантує!
 

Інші новини:


Антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для лікарень Чернігівщини

Незважаючи на початок вакцинації, останнім часом кількість хворих на COVID-19 невпинно збільшується. Станом на 27 лютого зафіксовано більше 8 тис випадків коронавірусної хвороби в Україні. Уже майже рік, як наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, Благодійний фонд Сергія Тігіпка активно долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців.

2021-03-02 09:21