25 тисяч гривень – за заяву про підкуп. Чернігівська команда РПЛ вирішила боротися з купівлею голосів

2020-10-01 08:36

Чернігівська команда Радикальної партії оголосила грошову винагороду у 25 тисяч гривень за заяву про підтверджений підкуп голосів на довиборах до Верховної Ради по 208 округу.

Про це написав депутат Чернігівської обласної ради від РПЛ Дмитро Блауш на своїй сторінці у Facebook.

«Ні для кого не секрет: ані для поліції, ані для влади, що голоси на 208-му окрузі купують. Більше того, за моєю інформацією, саме представники влади займаються побудовою цієї сітки», – сказав Блауш у відеозверненні. 

Депутат закликав мешканців округу не продаватися та разом зробити ці вибори чесними. 

«За проданий голос на виборах ви максимум сходите один раз до магазину та матимете депутата-хабарника, що буде відробляти всі роздані вам гроші. А за мою винагороду ви зможете купити корову і дитині вистачить на ноутбук», – додав Блауш.

Єдина умова, за якою гарантована грошова винагорода, – заява у поліцію від того, кого намагалися підкупити. 
Повідомити про підкуп виборців можна за телефонами: 063-035-11-24, 068-926-58-25. 

Конфіденційність Чернігівська команда РПЛ гарантує!
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42