Юлія Лобачова: поступово ми перетворимо Чернігів на найкомфортніше місто України

2020-10-01 08:06

ДОСЬЄ: Успішний підприємець, засновник і керівник популярного у світі бренду суконь «Ricca Sposa», власник квіткової майстерні «Fleur Deco», любляча мама.

Кандидат у депутати до Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім» по виборчому округу № 4.

Народилася 28 липня 1984 року в Чернігові. Має три вищі освіти. Закінчила Чернігівський державний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Національну академію державного управління при Президентові України, Міжрегіональну академію управління персоналом. 

Із 2004 по 2008 роки працювала в органах місцевого самоврядування.

З 2008 по 2009 — в  «САН ІнБев Україна».

З 2009 — заснувала в Чернігові декілька підприємств.

А в 2011 запустила власний бренд – торговельну марку з виробництва розкішних весільних та вечірніх суконь «Ricca Sposa».

Завдяки постійній участі в головних міжнародних подіях весільної індустрії та наполегливій праці підприємиці вдалося вийти на міжнародні ринки та зробити свій бренд відомим більш ніж у 40 країнах світу.

Юлія Лобачова є дійсним членом Укрлегпрому та Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

Головне у передвиборчій гонці не загубити себе та не забутися, для чого насправді ти ідеш у політику, — вважає героїня номера та кандидат у депутати до міської ради Юлія Лобачова. Можливо, для когось — це черговий шанс плекати свої амбіції та пошук власної користі. Але не для Юлії. Підприємиця щиро хоче продовжити добрі справи та розповість в інтерв`ю, як саме планує це робити... 

Крок за кроком до європейського життя 

Юлія Лобачова усім серцем любить Чернігів. Вона вважає його найкращим містом у світі і хоче, щоб кожен чернігівець почувався комфортно у рідному домі. Вона прагне запровадити високі стандарти якості життя у всіх районах міста. Щоб, зокрема її округ став привабливим, затишним і зручним для проживання.

А для того, щоби краще зрозуміти потреби мешканців, пані Юлія особисто обійшла будинки, поспілкувалася з жителями і під час довірливих розмов з людьми виявила найважливіші проблеми округу.

Як молода мама та жінка-берегиня Юлія Лобачова прагне дбати про розвиток маленьких чернігівців і відстоювати інтереси соціально незахищених верств населення. «Адже діти — це наше майбутнє, а пенсіонери заслуговують на гідну старість», — переконана Юлія.

Оновлений Березовий гай – центр тяжіння усього мікрорайону. Проводити час у цій сучасній парковій зоні полюбляють і малі, і старі. А особливо зараз, коли тут щовихідних відбуваються цікаві події з ініціативи Юлії Лобачової. Разом із командою вона влаштовує безкоштовні майстер-класи з флористики, запрошує на перегляд кіно просто неба, проводить й інші творчі заходи для місцевих дітей та вже робить перші кроки з благоустрою прибудинкових територій. 

Округ соціальної турботи

Відкриття дитячих гуртків. Юлія Лобачова велику увагу планує приділяти творчому розвитку дітей. Адже вважає, що лише через стимулювання креативного мислення можна виховати щасливих та успішних людей. Людей, здатних реалізовувати цікаві проєкти щодо розвитку нашого міста та робити Чернігів успішним, сильним в економічному та соціальному плані.

«Ви б бачили, які щасливі були діти та дорослі після майстер-класів зі створення квіткових композицій! Дехто приходив на заняття повторно. Тепер вони просять організувати гурток із флористики неподалік. Це те, чого дійсно не вистачає.

Тому перше, що я зроблю, якщо стану депутатом, — посприяю, щоби дозвілля дітей було пізнавальним та цікавим. Для цього потрібно відкрити гуртки різних напрямків. Як творчих, так і спортивних», — зазначила пані Юлія. — А теплої пори року у Березовому гаю систематично проводитимуться різні майстер-класи для дітей, кінопокази просто неба та заходи з фізичної активності для популяризації здорового та активного способу життя».

Створення нових спортивних та ігрових майданчиків. У деяких дворах їх треба оновити та зробити безпечними для дітей. Замінити асфальтне покриття на гумове, встановити паркани навколо майданчиків, щоб на них не заїжджали автівки. В деяких дворах — встановити нові, бо їх просто немає. 

Турбота і захист людей похилого віку й малозабезпечених сімей. Дбати про пенсіонерів – це природно. В усіх європейських країнах людям похилого віку приділяють уваги не менше, а, можливо, і навіть більше, ніж дітлахам. Бо літні люди на це заслуговують і вони цього потребують. Так само треба почути проблеми малозабезпечених родин і об’єднаними силами громади та влади намагатися їм допомогти.

Округ комфортного проживання  

Благоустрій прибудинкових територій. Район потребує ремонту доріжок між будинками, щоби прогулянки для людей були комфортними й безпечними. Також необхідно відремонтувати та встановити лавочки і паркани навколо клумб,  відновити розбиті бордюри. 

Покращення вуличного освітлення. Багато людей скаржаться на тьмяне освітлення у дворах. Тож один із важливих кроків — зробити освітлення яскравішим, аби було безпечно повертатися з роботи та зі школи. 

Встановлення пандусів і поручнів біля під’їздів. Це нагальна потреба як для людей з інвалідністю, так і молодих матусь, які виходять на прогулянку з візочками. На жаль, у будинках старого зразка ніде не передбачено пандусів. Тож при першій можливості я виступлю з такою ініціативою в міській раді. 

Сприяння ремонту під’їздів. Є під`їзди багатоповерхівок, ремонти у яких не робилися роками. І таких немало. Цю проблему теж потрібно ліквідувати. Та загалом маємо здійснювати жорсткіший контроль за якістю роботи ЖКГ. 

Округ екологічної  безпеки

Перевірка дерев на аварійність. Небезпеку біля будинків та у дворах необхідно завчасно попередити. 

Ліквідація місць постійного скупчення сміття, яке зносять недобросовісні мешканці. Сприяння заміні старих сміттєвих баків 
на нові.

Багато хто з жителів округу хоче поміняти наземні сміттєві баки на сучасні підземні. Адже це зробить прибудинкову територію чистішою та екологічно безпечнішою. Особливо влітку, коли надворі стоїть спека. Також варто звернути увагу на проблему сортування сміття. Вважаю, що таким чином ми зробимо крок назустріч покращенню екологічної ситуації в місті.

Комфортне і безпечне дозвілля в Березовому гаю. Жителі мікрорайону наголошують на тому, що у парковій зоні потрібне патрулювання. Порядок і безпека під час відпочинку дуже важливі.

Гарні справи робити можна вже сьогодні!

Вирішення деяких нагальних проблем мешканців округу Юлія Лобачова не стала відкладати на завтра. І хоча вона ще не стала депутатом, вже активно працює у багатьох напрямках. А в разі перемоги вона лобіюватиме в міській раді інтереси мешканців свого мікрорайону. При цьому бізнес-леді закликає жителів округу і самим бути проактивними, не боятися подавати свої проєкти на бюджет участі, виборювати перемогу та гроші на його реалізацію з міського бюджету!

«Я хочу жити в гарному, безпечному та комфортному місті. Працюю на результат не лише для себе, а й для всіх чернігівців і конкретно для свого округу. До речі, саме тут розташоване моє підприємство, тут живуть мої працівники. Тому мені ще вдвічі приємніше дбати про цей мікрорайон». 

Команда сильного лідера

«Я вважаю, що кожен чернігівець може робити маленькі добрі справи, а разом із нашим міським головою – і великі! Я обрала команду «Рідного дому» через лідера. Він і місто разом з ним рухаються у правильному напрямку. Тому мені захотілося долучитися до команди мера, щоб разом ми зробили для Чернігова ще більше гарних справ. Владислав Атрошенко – сильна особистість, лідер, політик. У нього є цілі, плани, чіткі дедлайни. Він усе робить фахово та систематично. І цей підхід мені до вподоби», — каже кандидат у депутати.

До речі, до бізнес-леді досить часто приїздять партнери із-за кордону, і вона обов’язково проводить для них екскурсію Валом, запрошує прогулятися до скверу імені Богдана Хмельницького та іншими парками. Іноземцям дуже подобається Чернігів, вони вражені його красою, комфортом, чистотою та дивуються, що в Україні є таке чудове місто. Пані Юлія впевнена в тому, що, завдяки нашому меру та його команді, поступово Чернігів стане таким прекрасним не лише в центрі, а й у найвіддаленіших куточках міста. А ще Юлія мріє про те, що в Чернігові будуть створюватися виробничі підприємства та робочі місця. Що наші люди не виїжджатимуть на заробітки за кордон, а матимуть можливість працювати за гідну зарплату у себе вдома.  

«У нас чудові парки, якісні дороги, один із кращих в Україні пляжів із прекрасними зонами відпочинку, кафе, майданчиками для дітей, велосипедними доріжками. Все продумано до найменших дрібниць. Ми з дитиною обожнюємо там відпочивати. Я дуже люблю своє місто і пишаюся ним», — говорить пані Юлія.

Найбільшими досягненнями в житті вона вважає свого сина, колектив, яким пишається, та компанію, яку створила з нуля і вивела на світовий рівень. Компанію, яка колись була її мрією… А сьогодні бренд Ricca Sposa прославляє Чернігів в усьому світі. 

Ця сильна та цілеспрямована бізнес-леді звикла бути першою в усьому, тому впевнено йде до перемоги і так само впевнено сприятиме розвитку Чернігова. Вірить, що завдяки сильній команді та підтримці небайдужих активних чернігівців наше місто стане одним із найкомфортніших в Україні.

Валентина НАУМЕНКО
Фото надані респонденткою    
 
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42