Експортуватимемо м’ясо в ПАР?

2020-09-30 08:17

Т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко зустрілася з фахівцями компетентних органів Південно-Африканської Республіки (ПАР). І вперше за історію двосторонніх консультацій з компетентними органами іноземних країн, на зустрічі були присутні особисто Надзвичайні і Повноважні Посли обох держав.

Також у відеозустрічі взяли участь начальник Управління Міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Олена Курята та  начальник Управління державного контролю на кордоні Держпродспоживслужби Андрій Охріменко.

Сторони обговорили можливості експорту українського м’яса (м’яса птиці та свинини) до ПАР, а також яєць та яєчної продукції, зокрема умови доступу на ринки. Окрім того, у ході розгляду питання експорту свинини учасники обговорили можливості визнання регіоналізації в частині АЧС, враховуючи ситуацію у світі.

Під час обговорення питань також було розглянуто нові норми імпорту в Україну тваринної продукції. Українська сторона поінформувала про оновлене законодавство в частині імпорту. Зокрема, у ході обговорення даного питання було відзначено, що для того, аби розпочати імпортувати до України, необхідно пройти відповідну процедуру  акредитації для країни та її підприємств.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленостей продовжити комунікацію на рівні компетентних органів з порушених питань. Сторона ПАР у свою чергу висловила зацікавленість в експорті до України шерсті, м’ясної продукції, зокрема м’яса крокодилів.

Підготувала Ліза Данилець за Інтернет-виданнями
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13