Фітнес просто неба — мінус 22 кг

2020-09-30 08:01

Жителі села Плиски, що на Чернігівщині, завершили фітнес-марафон. Протягом двох місяців двічі на тиждень вони просто неба на очах у приголомшених односельців займалися спортом, щоби бути красивими.

На початку серпня до Плисок із Ніжина почав приїздити тренер. Двічі на тиждень заради учасниць він долав 100 кілометрів. Фітнес-результати закріпили замірами об’ємів. Арифметичну різницю команди вираховувала спеціальна незалежна комісія. За 40 днів тренування кістяк команди (десятеро людей) втратили загалом 30 сантиметрів у об’ємах і 22 кілограми у вазі.

Результати могли би бути й кращими, аби до кінця марафону не розбіглася більшість людей. Витримала лише п’ята частина команди. Та врешті переможців було визначено.

Перше місце і три тисячі гривень (від односельця, котрий забажав лишитися невідомим) дісталося 54-річній Тетяні Ганзюк з персональним рекордом — мінус 8 кг. Гроші витратить на фітнес-килимок. Тренер фітнес-команди Сергій Сорокін пообіцяв приїжджати контролювати дівчат. Адже скинути вагу легше, ніж утримати.

Підготувала Ліза Данилець за Інтернет-виданнями

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42