Фітнес просто неба — мінус 22 кг

2020-09-30 08:01

Жителі села Плиски, що на Чернігівщині, завершили фітнес-марафон. Протягом двох місяців двічі на тиждень вони просто неба на очах у приголомшених односельців займалися спортом, щоби бути красивими.

На початку серпня до Плисок із Ніжина почав приїздити тренер. Двічі на тиждень заради учасниць він долав 100 кілометрів. Фітнес-результати закріпили замірами об’ємів. Арифметичну різницю команди вираховувала спеціальна незалежна комісія. За 40 днів тренування кістяк команди (десятеро людей) втратили загалом 30 сантиметрів у об’ємах і 22 кілограми у вазі.

Результати могли би бути й кращими, аби до кінця марафону не розбіглася більшість людей. Витримала лише п’ята частина команди. Та врешті переможців було визначено.

Перше місце і три тисячі гривень (від односельця, котрий забажав лишитися невідомим) дісталося 54-річній Тетяні Ганзюк з персональним рекордом — мінус 8 кг. Гроші витратить на фітнес-килимок. Тренер фітнес-команди Сергій Сорокін пообіцяв приїжджати контролювати дівчат. Адже скинути вагу легше, ніж утримати.

Підготувала Ліза Данилець за Інтернет-виданнями

Інші новини:


Хліб може коштувати понад 100 грн у разі запуску ринку землі

Сьогодні в Україні активно зростають ціни на продукти та з’являються імпортні овочі. Проте після запуску ринку землі ситуація може ускладнитись і хліб в Україні коштуватиме 130-150 грн. Про це сказав голова асоціації фермерів Волині Руслан Хомич, інформує Kurkul.com.

2020-12-02 11:38