Фітнес просто неба — мінус 22 кг

2020-09-30 08:01

Жителі села Плиски, що на Чернігівщині, завершили фітнес-марафон. Протягом двох місяців двічі на тиждень вони просто неба на очах у приголомшених односельців займалися спортом, щоби бути красивими.

На початку серпня до Плисок із Ніжина почав приїздити тренер. Двічі на тиждень заради учасниць він долав 100 кілометрів. Фітнес-результати закріпили замірами об’ємів. Арифметичну різницю команди вираховувала спеціальна незалежна комісія. За 40 днів тренування кістяк команди (десятеро людей) втратили загалом 30 сантиметрів у об’ємах і 22 кілограми у вазі.

Результати могли би бути й кращими, аби до кінця марафону не розбіглася більшість людей. Витримала лише п’ята частина команди. Та врешті переможців було визначено.

Перше місце і три тисячі гривень (від односельця, котрий забажав лишитися невідомим) дісталося 54-річній Тетяні Ганзюк з персональним рекордом — мінус 8 кг. Гроші витратить на фітнес-килимок. Тренер фітнес-команди Сергій Сорокін пообіцяв приїжджати контролювати дівчат. Адже скинути вагу легше, ніж утримати.

Підготувала Ліза Данилець за Інтернет-виданнями

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58