Безкоштовні обіди для одиноких пенсіонерів

2020-09-28 09:37

Їх готують у Понорниці, що на Коропщині. Ідея виникла в начальника управління соцзахисту місцевої райдержадміністрації, а гроші на її втілення дала американська благодійна організація. Харчуванням працівники місцевого терцентру щодня забезпечують 35 пенсіонерів. Всім їм більше 70 років, і їм важко готувати самотужки.

Частина приходить поїсти до пункту гарячого харчування. Частині – їжу возять додому.

Приміщення колишньої школи для приготування і прийому їжі відремонтували власноруч працівники терцентру. На безкоштовне харчування для пенсіонерів витрачається близько 180 тисяч гривень на рік.

Щоби здешевити обіди, пробували вирощувати картоплю, буряки та капусту власноруч. Зараз овочі вирощують на невикористаних ділянках у пенсіонерів, а картоплю закуповують у населення. Обіди для пенсіонерів готують дві працівниці. Меню різне. Обов’язково свіжий салат, фрукти, один раз на тиждень рибне. Суп або борщ. Чай, какао, компот.

Додамо, при терцентрі пенсіонери створили власний хор – він називається «Орхідея». Діє тут і художня студія. Кажуть, зараз найбільше чекають закінчення карантину, щоби звичні зустрічі відновилися.

За матеріалом https://suspilne.media/

Інші новини:


Від послання нам легше не стане

У вівторок пан Зеленський виступив у ВР із щорічним посланням до народу України. На жаль, воно більше перегукувалося із твором на тему «Як я провів літо» й нічого нового від гаранта ми не почули. Одні пустопорожні обіцянки та повторення неправдивої інформації. Особливо стосовно перебігу пандемії та «рішучої» боротьби з хворобою як його особисто, так і його непрофесійної команди.

2020-10-23 09:22