У якій ми все-таки зоні?

2020-09-28 09:33

Можете сміятися — але розібратися у цьому важкувато. Навіть наші чиновники хапаються за голову — професіоналізм урядовців просто зашкварює! Один торочить одне, інший — абсолютно протилежне! Або взагалі можуть одні й ті ж міста та райони віднести до різних зон одночасно! Витративши чимало часу — все-таки вдалося встановити більш-менш правдивий розподіл. 

Тож у «червоній зоні» залишаються місто Ніжин та Носівський район – ще з 10 вересня. «Червона» зона передбачає найсуворіші карантинні заходи.

А от Бобровицький район із  21 вересня виходить із «червоної» зони карантину, тут можуть відновлювати навчання, знімаються обмеження з роботи громадського транспорту.

 До «помаранчевої» зони увійдуть: Борзнянський, Куликівський та Ніжинський райони. 

До «жовтої» зони потраплять: міста Чернігів та Прилуки, Бахмацький, Ічнянський, Козелецький, Прилуцький, Сновський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський райони.

А тепер «статистика». За останні тижні, коли фіксувалось збільшення кількості випадків COVID-19 (400 і більше нових випадків на тиждень), в області збільшено кількість ліжок у закладах 1 хвилі для госпіталіза-ції хворих на COVID-19 (+80 ліжок, загалом 459 ліжок). Також допомогу хворим на COVID-19 можуть надавати у двох лікарнях другої хвилі – Бобровицькій ЦРЛ та Чернігівській міській лікарні №3. Проведено ІФА-тестування особового складу, який залучається до навчань із територіальної оборони. Кількість добових тестувань довели до 1000 і більше (приміром, за 18 вересня - 441 ПЛР-тест та 601 ІФА).

Олексій ПЕТРЕНКО
Фото з інтернету

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31