Вернісаж «Жінка – лідерка змін» у пресцентрі DPNEWS.COM.UA

2020-09-28 08:31

21 вересня у пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася фотовиставка-вернісаж «Жінка – лідерка змін», яка проводилася в рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020», координаторкою якого є Наталія Ємець.

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Фундацією Прав Людини в Україні. В Чернігівський області – громадською організацією «Чернігів Європейський» у партнерстві з Національним університетом «Чернігівська політехніка».

Жінки-лідерки, світлини яких були розміщені на так званій фотосушці у пресцентрі, ділилися власним досвідом та обмінювалися емоціями одна з одною.

Серед присутніх були амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу 2020»: Ольга  Тимченко – кандидатка психологічних наук, доцентка, членкиня ВГО «Арт-терапевтична асоціація»; Олена Панченко – викладачка на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Національного університету «Чернігівська політехніка»; Інна Колодій – кандидатка юридичних наук, доцентка, яка спеціалізується в галузі сімейного та цивільного права, й Тетяна Децюк – кандидатка педагогічних наук, яка викладає цікаві результати соціально-педагогічних експериментів у фахових публікаціях.

Тетяна Децюк поділилася власними враженнями:

– Зараз, в рамках проєкту «Голос жінки має силу», я ділюся досвідом жінок, які мають певний статус у суспільстві, я пишу про це блоги. Тут, на фотовиставці, розміщені фотографії Регіни Гусак, Ольги Рись, Тетяни Романової, про історії яких я писала та ділилася ними у соцмережах. Навіщо я це роблю? В суспільстві існує таке упереджене ставлення: якщо жінка-лідерка, то це жінка-феміністка, яка працює і не може побудувати родину, тому що приміряє на себе чоловічу роль. Але ж ті жінки, про яких я пишу, – це зламані стереотипи. Так, наприклад, Ольга Рись – мама двійнят, чудова дружина, при цьому активна громадянка, яка втілює важливі проєкти в життя. Жінки-лідерки не поклали своє життя на вівтар суспльства, а мають своє особисте. Якщо ти займаєшся якоюсь справою, ти маєш бути в ній професіоналом, незалежно від статі.

Наталя Дрозд, керівниця ГО «Центр Доброчин»:

– Жінкам дуже важливо іноді зупинятися і знаходити час на «перезавантаження», відпочити і йти далі вперед.
Зустріч відбулась у невимушеній атмосфері і неформальному спілкуванні, а для всіх бажаючих фотографиня Мар’яна Харді зробила фотосесію, щоби спогади від зустрічі залишились на світлинах.

Поліна МОГИНСЬКА
Фото Мар’яни Харді

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13