Антон Поляков пропонує «Чернігів без околиць»

2020-09-28 07:44

Політична партія «За майбутнє» представила свого кандидата на посаду міського голови Чернігова — народного депутата України Антона ПОЛЯКОВА — відомого політика, успішного підприємця, громадського діяча і волонтера. Він — один із небагатьох народних обранців, хто не боїться кидати виклики несправедливості та відстоювати інтереси громади. Рішення про його кандидатуру одноголосно було прийнято й озвучено на конференції міської партійної організації «За майбутнє», яка відбулася 20 вересня.

Рішучий і відповідальний

Антон Поляков народився 11 листопада 1987 року в місті Чернігів. Навчався у Чернігівському колегіумі №11. Строкову службу проходив у Внутрішніх військах МВС України в місті Одесі. Має вищу освіту. З 2010 року показав себе як успішний підприємець: зареєстрував торгову марку «Підрахуй» з продажу покриття для підлоги, а пізніше відкрив іще один магазин — «LaminateExpert». Тоді ж Антон Поляков стає активним учасником громадських зборів, семінарів політичного спрямування та волонтерських акцій. У 2019 році, отримавши потужну підтримку від 206-го виборчого округу Чернігівської області, був обраний народним депутатом і почав представляти інтереси Чернігівщини у Верховній Раді України. Є головою підкомітету з питань дотримання антикорупційного законодавства у сфері реформування оборонно-промислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики. Очолює громадську організацію «Український центр протидії злочинності та корупції». Антон Поляков не боїться брати на себе відповідальність і готовий поступитися депутатським мандатом заради процвітання свого рідного міста. Одружений, виховує двох доньок.

Програма — «Чернігів без околиць»

Антон Поляков разом зі своєю командою мріє бачити Чернігів без околиць. Чернігів, де бюджет міста розподілятиметься рівномірно всіма територіями. Так, аби на околиці було жити так само комфортно, як і в центрі. Для цього в команди «За майбутнє» є чіткий та зрозумілий план, який викладений у передвиборчій програмі «Чернігів без околиць». Антон Поляков представив свою команду із кандидатів у депутати Чернігівської міської ради та наступні принципи, на яких базуватиметься його передвиборча програма. 1. Надати можливість населенню економити на тарифах. 2. ЖЕКи мають працювати, а не проїдати сплачені за тарифи кошти. 3. Прозоре та рівномірне розподілення коштів міського бюджету в інтересах усіх мікрорайонів. 4. Екологія Чернігова в інтересах громадян, а не окремих бізнес-інтересів. 5. Доступна соціальна допомога. 6. Чернігів — місто відкритих можливостей для бізнесу. 7. Доступна освіта та медицина. 8. Будівництво соціального житла. 9. Дороги — мій мікрорайон — моя вулиця. 10. Спорт та молодь.

Народний депутат України і кандидат на посаду мера Чернігова від партії «За майбутнє» Антон ПОЛЯКОВ зазначив: «Йти на вибори міського голови — дуже відповідальний для мене крок, заради якого я не боюся втратити місце в парламенті та свій мандат. Я ніколи не залишав своє рідне місто, бачив, у якому напрямку воно розвивається. Майбутнє Чернігова наша команда вбачає у виконанні всіх своїх обіцянок, усіх пунктів нашої програми «Чернігів без околиць». Ми забезпечимо прозорість всіх тендерних процедур. Налаштуємо роботу ТЕЦ так, щоби ми сплачували не найбільший тариф у всій Україні за тепло, а найменший. Зокрема економити на комунальних послугах дозволить сміттєпереробний завод, який плануємо збудувати. В наших планах також побудова соціального житла, інфраструктура в усьому місті: від Лісковиці до Полуботків, від Зарічного до Новоселівки. Ми думаємо про майбутнє кожного чернігівця, а не окремих людей. І я певний, що після виборів ми повністю виконаємо нашу програму».

Команда однодумців

Допомагатиме Антону Полякову реалізовувати намічені плани команда фахівців із учителів, військових, аграріїв, підприємців, спортсменів, громадських діячів. Це — як молоді, так і досвідчені люди, котрі знають, як треба розвивати Чернігів та в якому напрямку має рухатися наше майбутнє. Зокрема серед кандидатів у депутати міської ради Людмила Бабичева.

 

Людмила БАБИЧЕВА, кандидат у депутати Чернігівської міськради політичної партії «За майбутнє»:

— Після продажу партії «Сила і честь» представникам опозиційного блоку чернігівська команда партії «Сила і честь» покинула партію в повному складі. Ми отримували пропозиції від різних партій приєднатися до них, ознайомилися з принципами їхніх передвиборчих програм. Найбільше сподобалася програма Антона Полякова «Чернігів без околиць» та програма з енергозбереження від команди Антона Полякова «За майбутнє Чернігова». І моя команда прийняла рішення йти на вибори разом із політичною партією «За майбутнє» та підтримати на виборах кандидата в мери Чернігова Антона Полякова. Впевнена, що наші з Антоном об’єднані команди мають достатньо і сили, й честі для перемоги.

Олександр КОДОЛА, голова обласної партійної організації «За майбутнє», кандидат на посаду міського голови Ніжина від політичної партії «За майбутнє»:

— Сьогодні ми робимо дуже серйозний крок для нашої молодої команди. Партія «За майбутнє» створена лише у травні цього року, але буквально за три місяці ми зібрали команду фахівців як на рівні міста, так і на рівні області. Ми відрізняємося від усіх інших команд тим, що сформували свою команду із професіоналів — лідерів громад, лідерів у сфері науки, техніки, культури, спорту. І кожен із цих людей досяг успіхів на своєму місті. Я впевнений, що 25 жовтня ця команда переможе і вже потім своїм хистом, знанням і досвідом покаже, що команда «За майбутнє» може брати відповідальність на себе. І творити наше майбутнє ми будемо разом із вами.

Арсен ДІДУР, заступник голови Чернігівської обласної ради:

— Наша команда відрізняється від інших тим, що ми не декларуємо, що ми професіонали. Люди й так це знають. Ми декларуємо, що ми готові взяти відповідальність. А це можна почути не від усіх партій. Люди втомилися від того стану справ, який нині в державі. Нашим громадянам загрожують реформи системи охорони здоров’я, житлово-комунального господарства і високі тарифи. Основне завдання місцевого самоврядування — не дати підвищити тарифи. І наша команда знає, як це зробити.

Валентина НАУМЕНКО
Фото Мар’яни Харді

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17