Мена прикрашається

2020-09-25 12:14

Місцевий художник Володимир Лавський розмальовує своєю творчістю рідне місто. Необхідними матеріалами – фарбами, розчинниками, пензлями – його за­без­печує «Менакомунпослуга». Влітку Володимир прикрасив міський пляж, розмалювавши переодягальню та «грибки». Так на пляжі з’явилася цікава яскрава фотозона, що радує і дорослих, і дітей.

Надалі художнику запропонували прикрасити в такий спосіб і автобусні зупинки. На в’їзді в Мену з боку Сосниці зупинку прикрашає автентичний орнамент та герб Мени. На в’їзді в місто з боку Чернігова на автобусній зупинці Володимир Лавський намалював менський краєвид – пляж. А на повороті на Данилівку автобусну зупинку прикрашає справжній патріотичний український краєвид – бла­­китне небо та стежка пшеничним полем. 

Не залишає байдужими така краса ні місцевих жителів, ні туристів, ні водіїв та пасажирів, які проїжджають повз. Пишаються нашими менськими талановитими людьми.

За роботу митцю ще нічого не заплатили, працює він щодва тижні вахтовими змінами у Києві. А два тижні, коли вдома, розмальовує зупинки. Адже це його фах, і чоловік задоволений, що хоч так працює за спеціальністю. Стосовно подальшого прикрашання Мени жодних обговорень поки не було. Якщо надійдуть пропозиції від служби благоустрою, Володимир Лавський радо погодиться зробити рідне місто ще гарнішим.

Новини зібрав та підготував Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


Від послання нам легше не стане

У вівторок пан Зеленський виступив у ВР із щорічним посланням до народу України. На жаль, воно більше перегукувалося із твором на тему «Як я провів літо» й нічого нового від гаранта ми не почули. Одні пустопорожні обіцянки та повторення неправдивої інформації. Особливо стосовно перебігу пандемії та «рішучої» боротьби з хворобою як його особисто, так і його непрофесійної команди.

2020-10-23 09:22