«Батьківщина» підтримала Олега Ляшка

2020-09-25 11:08

Олег Ляшко офіційно зареєстрований і єдиний кандидат у народні депутати від демократичних сил на виборах у 208-му виборчому окрузі. Його підтримали не лише в рідній Радикальній партії на з’їзді 4 вересня у Батурині, а й в інших політсилах, які користуються довірою у жителів Чернігівщині.

Так, голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Пащенко, виступаючи на Чернігівській обласній конференції парторганізації, нагадав, що кандидата від своєї політсили вони не висуватимуть. Порадившись із Центральним штабом, місцеві соратники Тимошенко вирішили об’єднатися з іншими демократичними силами та висунути єдиного кандидата на проміжних виборах народних депутатів по 208-му округу, аби не допустити розпорошування голосів. Цим кандидатом став Олег Ляшко. Першою ж свою довіру лідерові Радикальної партії висловила  лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко.

«Олег Ляшко в Чернігівській області завжди особливо працював. Це, по суті, його батьківщина. Він має тут реальну підтримку людей. Тому я вважаю, що в парламент повинна прийти людина, яка буде сповідувати не здачу національних інтересів, а їх захист. Наша команда, на спільному засіданні, підтримала кандидатуру Олега Ляшка як єдиного кандидата від українських сил по 208 округу. Ми не будемо висувати свого кандидата, а закликатимемо всі українські сили підтримати єдину кандидатуру, і це підсилить опозиційну команду у Верховній Раді України», – зазначила Тимошенко.

Днями Центральна виборча комісія надала лідеру РПЛ статус кандидата офіційно.

Тим часом, Олег Ляшко щотижня працює на окрузі, спілкується з місцевими жителями, з’ясовує їхні проблеми та розповідає, як планує їх вирішувати, повернувшись до парламенту. Зокрема, обіцяє добитися дотацій і доступних кредитів фермерам, скасування закону про розпродаж землі.

«Якби фермер мав можливість під 6%, а не під 16% взяти кредит, у нас би в Україні за рік побудували тисячі ферм. А тисячі ферм означає, що мільйони людей отримали би роботу в селі та не їхали по Києвах чи по Одесах  у пошуках роботи. Тому доступні кредитні ресурси для сільгоспвиробників – це будівництво нових ферм, це нові робочі місця, це розвиток сільгоспвиробництва, щоби з України не зерно вивозили і не тримали нас за дійну корову, а ставили агропереробку і давали роботу людям у селі», – заявив Ляшко на агропідприємстві в Григорівці.

Також політик добивається добудови шкіл у селах, проведення в них інтернету. І найголовніше – обіцяє зробити так, щоби лікарні у невеличких населених пунктах, на які він особисто вибивав кошти, не закривалися і люди не помирали через те, що не можуть доїхати до лікаря за сотні кілометрів.

«Ця влада не вважає людей за людей. Думають: якщо люди в селі, то навіщо їм фельдшер, навіщо їм лікарня. Нехай помирають, щоб землю задарма забрати. Оце їхня політика. Я їх зупиню, щоб люди в селі не помирали», – сказав Ляшко, перебуваючи на Бахмаччині.

Для відстоювання інтересів людей Радикальна партія веде в депутати до обласної ради справді досвідчену команду справжніх професіоналів.

«У нашій команді кандидати, які мають активну життєву позицію і вже не перший рік працюють задля розвитку своїх громад. В обласну раду йдуть відомі в області та Чернігові люди. Це Олег Авер’янов, Василь Амельченко, Дмитро Блауш, Наталія Осіковська, Микола Бутенко, Григорій Лазаренко – з якими я працюю пліч-о-пліч уже не перший рік і впевнений, що саме з ними ми зможемо зробити ще більше корисного для моєї рідної Чернігівщини», – наголосив Олег Ляшко.

Микола ОБРАЗЦОВ
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42