Анатолій Гунько – кандидат «Слуги народу» до парламенту

2020-09-25 09:58

Наприкінці минулого тижня в Батурині відбулися збори політичного активу партії «Слуга народу» 208-го виборчого округу. 

Як відомо більшості політично активних українців, саме цей округ стане одним із головних місць політичних батлів цієї осені, адже на позачергових виборах тут обиратимуть депутата Верховної Ради України. А тому в Батурині громадськості був представлений кандидат від партії, яка має парламентську більшість. На цих виборах у 208 окрузі  «Слугу народу» представлятиме адвокат Анатолій Гунько. 

 Ми активно продовжуватимемо програму «Велике будівництво». Сьогодні в активному стані будівництва в Чернігівській області перебувають 300 кілометрів доріг. До кінця наступного року ми хочемо закінчити 2000 кілометрів, – звернувся до своїх прихильників народний депутат Павло Халімон. – Наша «сім’я» ( фракція «Слуга народу» у парламенті, - прим.) неповна. Є 208-й округ. І він також повинен залишитися за нами. Я проситиму всіх вас підтримати нашого кандидата й допомогли йому стати вашим представником, вашим адвокатом та людиною, яка буде відстоювати саме інтереси 208 округу. Анатолій Гунько не нова людина в нашій команді – ще рік тому ми вели перемовини, щоби він став нашим кандидатом у 209-му окрузі. Анатолій – мій друг, філантроп, благодійник, альтруїст, активіст, громадський діяч, бізнесмен. Не побоюся сказати, потужний політик. 
У такі непрості часи, коли в країні війна, пандемія, нам потрібно єднатися, аби будувати нашу Чернігівщину, нашу Україну. Анатолій Григорович стане тією людиною в парламенті, яка розвиватиме Чернігівщину, розвиватиме 208-й округ, – сказав під час представлення кандидата народний депутат Сергій Гривко. 

Позиція кандидата

Під час спілкування з пресою Анатолій Гунько розповів про свій політичний досвід, програму, проблеми округу та війну на Сході. 

За останні три роки ми з командою напрацювали потужні плани з вирішення  проблем Чернігівщини, які я обговорював із Президентом та представниками нашої політсили в парламенті. Впевнений, що після приходу до Верховної Ради ми зможемо вирішити їх спільними діями (на виборах до Ради 2019 року Анатолій Гунько зайняв 3 місце на 209-му окрузі та набрав 24, 64% голосів, - прим.), - зазначив кандидат. –  Закон про ринок землі, що вже почав працювати, – це надзвичайний крок. Але законодавство, яке було прийнято десятки років тому, зокрема Закон України «Про оренду землі», повинно змінитися. Коли я буду в команді Президента, сподіваюся, мої напрацювання в цьому напрямку реалізуються. 

Питання 209 та 208 округів не відрізняються – це проблеми Чернігівщини. А саме: катастрофічна відсутність робочих місць, катастрофічно розбиті дороги. Й та бідність, яка зараз є у селах Чернігівщини, – вона одна й та сама. Чому? Бо за ці роки не було зроблено жодного кроку для того, щоби Чернігівщина розвинулася у, бодай, переробці сільгосппродукції, – розповів про те, в чому вбачає головні проблеми свого округу, Анатолій Григорович. 

Вважаю, що війна на сході країни повинна бути завершена якнайшвидше. Впевнений, що Президент із командою докладають багато дипломатичних зусиль для вирішення цього питання. Підтримуватиму будь-які ініціативи керівництва держави для настання миру. Переконаний, що тривале перемир’я, яке Україна отримала останнім часом, це тільки перший крок на шляху до успішного завершення конфлікту, – вважає Анатолій Гунько. 

Проблеми господарств

Після Батурина Анатолій Гунько відвідав Іваницю та Ічню й побував на сільгосппідприємствах цього регіону. Першою була Іваниця – село, яке у XX-му сторіччі мало статус райцентру, але в якому тепер живе менше ніж 2000 населення. Дорогою з Батурина до Іваниці журналісти на собі відчули правильність слів кандидата Гунька: з дорогами владі ще треба працювати, адже хоч їхали ми дуже повільно, обережно об’їжджаючи ями, було відчуття, начебто торуємо шлях бездоріжжям… 

У селі Анатолій Гунько мав розмову з місцевими аграріями, а журналісти могли побачити стан одного з провідних виробників молока цього регіону:

Найголовніше у виробництві молока – процес продажу. Ми не пожалкували, що купили два аналізатори молока. Наше молоко купували як екстра-класу – такого молока 1,5% в Україні. В молоці оплачується лише 40% за жирність, 60% вартості дають за кількість білку. Якість молока ми визначаємо на місці – й це для виробника дуже важливо, – розповів заступник генерального директор ПрАТ «Нива-Плюс» Борис Щербина. 

Тваринництво – кропітка робота, що дає, звісно, не такі прибутки, як, наприклад, кукурудза. Наразі держава більше регулює, ніж підтримує цю галузь. Потрібно пом’якшувати вимоги. Стимулювання тваринництва має бути програмою України, – зазначив під час відвідування Іваниці Анатолій Гунько.

Останнім пунктом візиту кандидата від президентської партії цього дня стала Ічня та місцеве ТОВ «Ічнянське». Тут виробляють відомі молокопродукти під маркою «Молочний світ». 

У нас 900 корів дійного стада, 1800 – загального поголів’я, 12000 гектарів землі в обробітку. Якщо хтось говорить, що тваринницька галузь збиткова, – не вірте. Для того, аби був прибуток, потрібно мати більше 6 тисяч літрів молока на корову за рік. Ми виробляємо 9 тисяч, – розповів директор ТОВ «Ічнянське» Віктор Кияновський. – Тваринництвом потрібно займатися й робити це серйозно. Державі потрібно думати про цей напрям, бо коли ми імпортуємо молоко з-за кордону – це ганьба. Де краща земля за нашу? Сьогодні аграрний сектор є локомотивом економіки України. Подальший розвиток та життя України  залежатимуть великою мірою від аграрного сектору.

Я не знаю на Чернігівщині жодного великого борошномельного комбінату. Що казати про все інше? Кукурудза, схоже, у нас узагалі не переробляється, вона вся вивозиться в інші регіони… Чим більше я їжджу округом, тим більше переконуюся, що переробка сільгосппродукції має відбуватися на місцях. Обіцяю, що в разі мого обрання до парламенту, ми за перший тиждень опрацюємо відповідний законопроєкт, – пообіцяв кандидат від «Слуги народу».

Андрій ІГОШИН
Фото Мар’яни Харді

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42