Зеленський та ООН

2020-09-24 09:15

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до Генасамблеї ООН з нагоди 75-річчя організації, – повідомляє портал «UATV». 

«75 років тому заснування ООН стало наступним символом, що людство має засвоїти трагічний урок Другої світової війни. Але окупація Криму та російська військова агресія Росії на Донбасі доводять, що цей урок не засвоєно», – зазначив Президент України. – «І це не просто посягання на суверенітет незалежної держави, це схоже на спробу повернутися до поділу сфер впливу в світі».

Голова держави закликав «не лише повернутися до цілей та принципів Статуту ООН, а й розпочати їхнє постійне та повне впровадження». 

Підготував  Сєргєй КАРАСЬ за матеріалами інтернет-видань
Фото з інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21