Зеленський та ООН

2020-09-24 09:15

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до Генасамблеї ООН з нагоди 75-річчя організації, – повідомляє портал «UATV». 

«75 років тому заснування ООН стало наступним символом, що людство має засвоїти трагічний урок Другої світової війни. Але окупація Криму та російська військова агресія Росії на Донбасі доводять, що цей урок не засвоєно», – зазначив Президент України. – «І це не просто посягання на суверенітет незалежної держави, це схоже на спробу повернутися до поділу сфер впливу в світі».

Голова держави закликав «не лише повернутися до цілей та принципів Статуту ООН, а й розпочати їхнє постійне та повне впровадження». 

Підготував  Сєргєй КАРАСЬ за матеріалами інтернет-видань
Фото з інтернету

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57