Чернігівці відривалися й танцювали на «Майдані Конґо»

2020-09-24 08:36

18 вересня «ТНМК» («Танок на Майдані Конґо») зіграв запальний концерт у Літньому театрі в Чернігові, представивши нове шоу –  «ТНМК» під час карантину підготував нову програму «Танок іде на контакт», у якій глядачам були представлені найкращі пісні з усіх альбомів в гурту, в тому числі – з нового альбому. Отож на концерті лунали чернігівці й згадали давні хіти, й були приємно вражені прем’єрою нових треків.

Глядачі співали й танцювали разом з виконавцями протягом усього концерту під улюблені треки: «Ми смішили Бога», «Гупало Василь», «Гранули», «Чашка чаю» та інші. А новий сингл  «Контакт» буквально «розірвав» зал на шматки.

Наприкінці виступу, коли гурт залишив сцену, глядачі навіть і не думали розходитись, а гучними оплесками кликали музикантів «на біс». Захоплені теплою та душевною атмосферою залу і вдячними шанувальниками, музиканти відіграли ще декілька пісень. Загалом концерт тривав не менше двох годин, а фронтмени «ТНМК» пообіцяли чернігівцям ще не один раз повернутися до нашого міста.

Концерт гурту «Танок на Майдані Конґо» відіграв концертну програму з дотриманням усіх актуальних санітарних норм, то ж чому б не підтримати улюблених виконавців і не отримати задоволення від їхніх виступів?

Поліна МОГІНСЬКА
Фото Мар’яни Харді

 

Інші новини:


Напередодні Дня матері в обласній раді вшанували жінок-матерів

6 травня в Чернігівській обласній раді на святковому заході, ініційованому керівництвом представницької влади краю та членами міжфракційної депутатської групи в обласній раді «За рівні можливості», привітали близько  20-ти представниць багатотисячної жіночої спільноти Чернігівщини.

2021-05-07 12:13