Регіна Гусак: «Допомагати людям — шлях до успіху»

2020-09-22 08:29

ДОСЬЄ: 41 рік, директорка комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2», депутатка Чернігівської міської ради VІІ скликання, волонтерка з 20-тирічним досвідом, засновниця громадської організації «Жменя», лауреат обласної премії Софії Русової  і,  без перебільшення, — гарна та чуйна  людина, яка не залишається осторонь життя Чернігова і кожної людини в цілому. Освіта вища, з відзнакою закінчила Чернігівський державний педагогічний      університет імені Т.Г. Шевченка за фахом «Практична  психологія», «Корекційна педагогіка». У стінах університету навчилась оптимізму, методам  спілкування, вмінню дружити і допомагати людям. 

Шлях до успіху

Регіна Гусак народилася в сім’ї вчителів. Із дитинства мріяла стати педагогом, тому після школи вступила до педагогічного вузу. Ще  в шкільні роки вона відрізнялася від своїх однолітків ініціативністю, небайдужістю та лідерськими рисами. Користувалася повагою серед однолітків за твердість характеру та власну незалежну думку.

По закінченню університету працювала практичним психологом у Чернігівському ліцеї №22, де за роки роботи підготувала двох лауреатів всеукраїнських олімпіад із педагогіки та психології. Весь час допомагала мешканцям міста вирішувати проблеми на волонтерських засадах. Головне її кредо в житті — не нашкодити людям. 

Ставши директоркою центру, весь час намагається якомога більше залучати благодійників, спонсорів та меценатів для покращення умов навчання та розвитку дітей з особливими потребами. Працює над тим, щоб діти  були щасливими і знайшли своє місце в соціумі, порушуючи всі стереотипи суспільства щодо людей з інвалідністю. Завдяки їй у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відкрито інклюзивну групу «Озеленювачів» для дітей з особливими освітніми потребами. 

«Моє найбільше досягнення — мої діти» 

Пані Регіна — мати двох дорослих дітей, якими вона дуже пишається. А вони пишаються нею. У красуні доньки Ольги теплі стосунки з мамою, вона вважає її мудрим порадником і близькою подругою. Свого сина Олександра Регіна усиновила в достатньо дорослому віці, і родина прикипіла до нього всією душею. 

Виборці довірили — працюю на результат

За час депутатської каденції активно та фахово представляє інтереси виборців – мешканців територіального виборчого округу, від якого була обрана до міської ради. Завжди принципово й відповідально ставиться до виконання депутатських повноважень.

Входить до постійної депутатської  комісії з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції Чернігівської міської ради та є секретарем комісії.

У своїй депутатській діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» і «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Чернігівської міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів міської ради.

Упродовж 5 років  працювала в постійних і тимчасових комісіях, а також на пленарних засіданнях ради. Зустрічалася з мешканцями округів, розглядала звернення громадян щодо благоустрою будинків і прибудинкових територій, вирішувала юридичні, соціальні та інші нагальні питання. Більшість проблем вирішені завдяки співпраці громадськості, виконавчих органів влади та депутатів: реалізовано проєкт благоустрою  прибудинкової території біля будинків Проспект Перемоги 162-168; відновлено автобусний маршрут №1 сполученням до закладів соціального призначення; встановлено дитячий майданчик  на вулиці Рокоссовського, 51-53; встановлено підземні екологічно чисті контейнери для сміття; відремонтовано будівлю КЗ «ЧНРЦ №2» (заміна вікон, санвузлів, внутрішній ремонт приміщень); реалізовано проєкт щодо організації безпечного руху учнів до ДНЗ№43, №45, ліцею №22 (освітлення, засоби примусового пониження швидкості); у 2020 році розпочато великий проєкт  ремонту автомобільно-пішохідного маршруту, що поєднує вулицю Освіти та проспект Перемоги.

Текст і фото надані респонденткою

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03