Будувати майбутнє разом: у Ніжині відбувся форум лідерів партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

2020-09-18 08:32

Сильна, рішуча і дієва місцева влада, перспективні робочі місця, молодь, яка не їде у пошуках кращої долі за кордон, гідна старість старшого покоління поруч із онуками, чиї мрії стають реальністю. Все це успішне майбутнє Ніжина, Чернігівщини та України. Як і хто може його досягти, 12 вересня, говорили учасники форуму лідерів політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Ніжині.

Захід зібрав професіоналів різних галузей, освітян, медиків, підприємців, управлінців, діячів культури і громадських діячів, які мають волю та знання змінювати громади на краще.

 “Потрібні сильні керівники для успішних змін”

Лідер партії “ЗА МАЙБУТНЄ” на Чернігівщині Олександр Кодола добре знає, як здійснювати позитивні зрушення у селах і містах. Як народний депутат VIII скликання активно їх проводив. Залучив до округу рекордні 160 млн грн. За його сприяння в Ніжині відновили басейн, на всьому 209 округу відремонтували лікарні, закупили медичне обладнання, облаштували комп’ютерні класи в школах, побудували понад 160 дитячих і спортивних майданчиків і т. д.

— Наш Форум зібрав практиків. «Ми не наймаємо на роботу фахівців, щоб розповідати їм, як працювати. Ми наймаємо фахівців, щоб вони підказували, як працювати НАМ», — це цитата Стіва Джобса. І вона про нашу команду! Я не буду вам розповідати, як усе було і є погано. Я тут, щоб говорити про Майбутнє. Щоби БУДУВАТИ майбутнє разом з вами! Аби почути ваше бачення, як нам побудувати сильну економіку, створити нові робочі місця, підняти рівень освіти, забезпечити гідними умовами праці.

Чернігівщина має потенціал для змін. Щоби його реалізувати, потрібна сильна команда, впевнений заступник голови Чернігівської обласної ради, очільник Аграрної партії в Чернігівській області Арсен Дідур:

— Наші команди об’єдналася, бо ми хочемо змінити Україну. Нам потрібні сильні керівники, щоби закінчити децентралізацію, медичну й освітню реформи, підняти економіку. Приміром, Чернігівщина минулого року зібрала 5 з лишком мільйонів тонн зернових. А вся Білорусь — 8 мільйонів тонн. Треба дати можливості людям, які вже сьогодні піднімають наше аграрне виробництво. Ми повинні завести депутатів в усі ради Чернігівщини.

— Я радий, що можу долучитися до команди професіоналів, до політичної сили “ЗА МАЙБУТНЄ”, — почав Андрій Віротченко, депутат Чернігівської обласної ради, голова фракції “УКРОП”.

Він підтримує головні ідеологічні засади партії: зовнішня політика, курс на європейську інтеграцію, децентралізація. «Зробити Ніжин комфортним для проживання, інвестиційно привабливим і фінансово самостійним без команди однодумців та ефективних управлінців не можливо», — зазначив пан Андрій.

Захист людей праці, тих хто наповнює бюджет і щодня робить внесок у розвиток країни, має бути одним із пріоритетів прогресивного майбутнього. Такими думками поділився голова федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко:

— Наша громадська організація об’єднує працівників різних професій. Підтримуємо партію “ЗА МАЙБУТНЄ” та лідера обласної організації політсили Олександра Кодолу, бо вважаємо, що профспілки повинні бути з людьми, які працюють на благо громад. Ми також розділяємо програму партії, бо вона сповідує економічний прагматизм.

 “Добре знаю наше минуле, тому виступаю “ЗА МАЙБУТНЄ”

 Місцева влада має вирішувати господарські питання — стверджує знаний підприємець та благодійник, депутат Ніжинської міської ради, почесний громадянин Ніжина Володимир Мамедов.

— Ніжинців турбує безробіття, слабко розвинена інфраструктура, погано оснащена медицина, — зазначив Володимир Мамедов. — Немає муніципального транспорту, охорони, інвестиційної привабливості. У цей складний час ми йдемо до влади, щоби також подолати корупцію, безправ’я, зневагу до простих людей. Закликаю об’єднатися навколо команди “ЗА МАЙБУТНЄ”!

Євгенові Луняку, доктору історичних наук, професору кафедри історії України Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, учаснику АТО, імпонує робочий стиль Олександра Кодоли — народного депутата VIII скликання, керівника обласного осередку “ЗА МАЙБУТНЄ”, який робив реальні справи в окрузі.

— Він уже зараз зібрав команду справжніх професіоналів, людей, які віддають душу справі, креативних та патріотів, — говорить пан Євген. — Я фаховий історик. Я добре знаю наше минуле, тому я виступаю “ЗА МАЙБУТНЄ”

Коли мешкаєш у місті понад десять років і з року в рік не помічаєш якісних змін, виникає питання: “Чим займаються керівники?”, — ділиться полковник, начальник Ніжинського гарнізону Микола Кушнір. Досвідчений військовий, який захищав Україну на сході, переконаний: у містах і селах треба налагоджувати діалог між владою і громадою, вирішувати інфраструктурні питання:

— Партія “ЗА МАЙБУТНЄ” — новостворена політсила — об’єднує тих, хто має досвід, організаторські здібності, авторитет дати результат громаді.

Величезний потенціал зробити мрії реальністю

Євгенія Липовецька, член національної спілки художників України, голова циклової комісії спеціальності “образотворче, декоративне мистецтво та реставрація” Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, методист Київської державної академії дизайну і декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука, переконана, що до влади треба йти вже з досвідом та знаннями:

— У цьому залі зібралася команда фахівців, які прийдуть до влади і будуть працювати, а не вчитися управлінській діяльності.

На думку психотерапевта, члена української спілки психотерапевтів Алли Євтушенко, місцеві депутати мають звертати більше уваги на соціальну сферу та проблеми екології:

— Своїми руками ми будуємо своє майбутнє, робимо вибір, будуємо свій шлях. Я вірю у наш розум, мудрість та спільну роботу нашої команди.

„Місто Ніжин та Ніжинський район заслуговують на краще”, — переконаний Віктор Рафальський, начальник Ніжинського міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області:

— Жителі Ніжина та району мають право на краще життя та відпочинок. Я хочу, щоб наше місто розвивалося, щоб до міста приходили інвестори і підсилювали інфраструктуру міста та району. У політсили “ЗА МАЙБУТНЄ” є величезний потенціал зробити мрії реальністю», — сказав Віктор Рафальський.

Олександр Кодола: «Я йду в мери Ніжина»

— Я пишаюся нашою командою, — зазначив наприкінці Олександр Кодола. — Але одна дія краща за тисячу слів. Тож не гаймо час. Я хочу продовжити працювати на благо Ніжина. Маю досвід роботи як у місцевій, так і в центральній владі. Знаю, як залучити кошти й добитися реалізації проєкту. Саме тому я вирішив іти в мери Ніжина. Зроблю все, аби Ніжин був не спальним районом Києва, а сучасним, динамічним і затишним містом. Хочу відновити славу Ніжина як перлини Лівобережжя України. Вірю в Ніжин і ніжинців! Вірю в нашу команду “ЗА МАЙБУТНЄ”! Упевнений, ми переможемо! Творимо майбутнє разом!

Вдалим завершенням теплої і мотивуючої зустрічі однодумців та справжніх місцевих лідерів стало музичне привітання від нашого земляка, співака, заслуженого артиста України Дмитра Андрійця.

Вероніка ПРИХОДЬКО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21