Андрій Прокопенко захотів у відставку

2020-09-17 15:27

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook 12 вересня. Варто зазначити, що президент Володимир Зеленський призначив Андрія Прокопенка очільником Чернігівської обласної державної адміністрації Указом від 31 жовтня 2019 року. 

Раніше голова ОДА працював політтехнологом та політичним консультантом, очолював департамент комунікації нафтової компанії ТНК-ВР. Керував компанією «Прокопенко і партнери», що спеціалізується на управлінні виборчими кампані-ями, стратегічних і кризових комунікаціях. На парламентських виборах 2019 року очолював Одеський обласний штаб «Слуги народу».

«Основна причина заяви – це те, що я фактично позбавлений впливу на кадрову політику та формування складу кандидатів до обласної ради. Голова ОДА без своїх депутатів в обласній раді – це слабкий голова ОДА, який не зможе реалізову-вати стратегію розвитку регіону. А без цього моя робота не має сенсу», – пояснив Андрій Прокопенко. Він також перелічив, що вдалося реалізувати на посаді голови облдержадміністрації.

«Будь-який конфлікт шкодить обом сторонам, а в нашому випадку – він може шкодити президенту та нашій політичній силі. Тому я не буду його поглиблювати», – зазначив Прокопенко.

Конфлікт? Здається, мова ось про що. Раніше ЗМІ повідомляли, що депутати обласної ради збираються скликати позачергову сесію для висловлення недовіри Андрієві Прокопенку. А «Слуга народу» Павло Халімон навіть збирає для цього підписи. Конфлікт між Прокопенком і Халімоном виник навколо формування списків на місцеві вибори.

До речі, поки що жодної реакції на заяву Прокопенка від президента Зеленського не було. Також немає й указу президента про звільнення голови ОДА на сайті.

До речі, в інтерв’ю Суспільному на початку серпня Андрій Прокопенко казав, що бачить себе на посаді голови ОДА і через рік.
Політичні оглядачі називають заяву про відставку ще так:  «це прикре політичне самогубство», «якщо губернатор області і народні депутати не можуть розібратися у себе всередині, то що вони можуть запропонувати виборцям?»…

Наразі давайте повернемося в минулорічну осінь.  Тоді Андрій Прокопенко став наймолодшим головою Чернігівської ОДА, на момент призначення йому було 37 років. Свою роботу на посаді почав із заяви. Сказав, запросить німецький ав-токонцерн будувати завод на Чернігівщині. Та «Фольксваген» до Чернігова так і не приїхав... Експерти називають це піаром, чим голова ОДА досить плідно займався.

Загалом, 10 місяців — невеликий термін для великих зрушень. Дещо голові ОДА вдалося, але головне, мабуть, планувалося попереду...

До речі, все може бути. Бо „подав у відставку” — занадто гучно сказано. Голова ОДА написав заяву — так. Але щоби відставка набула чинності, її має прийняти президент, який її також може й відхилити...

За матеріалами Інтернет-видань
Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55