«Рідний дім» представив кандидатів Чернігівської обласної та міської рад, лідерів міст і громад

2020-09-17 10:55

15 вересня, на другій обласній конференції, політична партія «Рідний дім» повідомила, що офіційно вступає у виборчу кампанію. Під час заходу були представлені кандидати до чернігівських обласної та міської рад, а також до районних і міських рад області й ОТГ.

"Переможемо разом!"

У своєму виступі Чернігівський міський голова, лідер партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко сказав:

— Наша партія молода. Але за надзвичайно короткий термін вона зайняла провідну позицію на Чернігівщині. Тому що на перше місце ми ставимо інтереси жителів Чернігова та області. Члени нашої команди конкретними справами і всім своїм життям підтверджують це. Партія «Рідний дім» готова взяти на себе відповідальність за розвиток Чернігівщини. Ми повинні забезпечити позитивні зміни і дати їм стійке зростання, зробити їх незворотними. Повинні ставити перед собою амбітні значимі цілі й завдання. І, звичайно, досягати запланованих результатів.

Завдання нашої партії — не політична демагогія, а соціально-економічний розвиток Чернігова та області. Але для реалізації цього програмного завдання 25 жовтня ми маємо здати свій перший серйозний іспит.

Для такої потужної команди, як «Рідний дім», успішно проведена виборча компанія означає одне — перемога. Зі значним відривом, і не тільки в Чернігові, а й у всій області. «Рідний дім» повинен формувати більшість у радах усіх рівнів. Від обласної до рад в територіальних громадах. Щоби наступні п’ять років саме «Рідний дім» формував порядок денний життя міст і громад Чернігівщини. Тільки тоді люди відчують позитивні зміни у своєму житті.

В першу чергу, звичайно,  Чернігів, де відчувається найбільша підтримка населення. Де ми просто зобов’язані перемогти в першому турі й отримати більшість мандатів у міській раді. Для ефективної роботи Чернігівського міського голови, який  на чолі списку «Рідного дому», надзвичайно важливою є підтримка професійного депутатського корпусу. Не менш важлива перемога в містах обласного значення: Ніжині, Прилуках, Новгороді-Сіверському, де наші кандидати в мери мають хороші стартові позиції і підтримку людей.

Кандидати й виборці

— Багато залежить від уміння та здібностей нас із вами налагодити щиру комунікацію з людьми, не уникати складних життєвих питань, вміти не лише вислухати, а й почути, співпереживати, пояснювати та переконувати, знімати накопичений негатив, надихати та залучати на свій бік тих, хто вагається чи не визначився…

Ця виборча кампанія особлива. Вперше ми проводимо її в умовах карантинних обмежень, пов’язаних із Ковід-19. Тому я прошу всі штаби і наших кандидатів якомога більше уваги приділяти спілкуванню з виборцями в соцмережах і використовувати інші альтернативні майданчики. Але не забувайте, що пряме спілкування з виборцями, очі в очі — головний шлях до перемоги на виборах. Меншу кількість людей на зустрічах треба компенсувати великим числом самих зустрічей у межах передвиборчої кампанії.

Звісно, у нас є і недопрацювання. Але, скажемо відверто, і зроблено в Чернігові за одну каденцію більше, ніж за чотири попередні. І на виборах нам треба займати не оборонні позиції, а навпаки, дотримуватися наступальної тактики, активно показувати людям результати нашої роботи й те, як важливо закріпити й розвивати позитивні зміни в місті. Продовжимо добрі справи разом! — звернувся Владислав Атрошенко до учасників конференції.

Партія, для якої слово завжди діло

— Нам закидають, що ми відновлюємо місто тільки в центрі. А дорога на Шерстянку? Про неї мріяли останні 30 років. А повна заміна всіх комунікацій, прокладених ще в 60-х роках, на вулицях Київській та Героїв Чорнобиля? Це кілька кілометрів. Що надважливо для інфраструктури міста.

А тисячі квадратних метрів прибудинкових територій у всіх без винятку мікрорайонах міста? А відремонтовані приміщення шкіл, садочків, лікарень? Ми повністю зробили термореновацію пологового будинку в Чернігові. Подивіться, як він зараз виглядає.

Ми побудували новий дитячий садок на Масанах. Один із кращих в Україні. Пляж «Золотий берег» входить до п’ятірки кращих українських пляжів в обласних центрах. А наші парки і зелені зони давно стали місцем відпочинку не тільки чернігівців, а й гостей із багатьох українських міст, зокрема, зі столиці.

Тому коли ми говоримо: «Відроджуємо Чернігів — відродимо і Чернігівщину», — ми не обіцяємо побудувати дороги, дитячі садки, парки, сквери. Ми демонструємо вже збудовані нами конкретні інфраструктурні об’єкти, ми показуємо, що ми разом впроваджуватимемо позитивні зміни у всій Чернігівщині. Бо  «Рідний дім» — єдина партія, для якої слово означає діло. І цим ми відрізняємося від усіх політичних сил, які беруть участь у цих виборах, – підкреслив лідер «Рідного дому».

Опоненти й конкуренти

— Крім нас із вами до виборців йдуть кандидати від інших політичних партій, наші політичні конкуренти. Вони або були раніше при владі, зокрема в Чернігові, або представляють діючі парламентські партії. Але де їх вагомі досягнення? Тому їм залишається тільки маніпулювати громадською думкою або безпідставно обливати нас брудом. Вони спотворюють факти, пред’являють необґрунтовані претензії. Але не перед людьми, а в соцмережах, відеозверненнях. Треба показати людям, хто є хто, — підкреслив Владислав Атрошенко, — не розмовами, а справами.

Тарифи – надважливі для міста й області

— Хочу в черговий раз сказати всім виборцям: вартість електроенергії, газу, вартість куба холодної води, однієї гігакалорії тепла встановлює НКРЕКП (Національна комісія). До цих тарифів не має відношення місцева влада. Державний орган перевіряє і затверджує ціни постачальників послуг. Так працює ця система багато років. Але саме напередодні виборів деякі горе-господарники намагаються зробити питання тарифів у Чернігові своєю фішкою і ставлять це в докір нашій команді. Хочу відповісти на це просто.

Хто в 2002-му році віддав Чернігівську комунальну ТЕЦ у довгострокову оренду? А сьогодні ті, хто це зробив, звинувачують нас і рвуться до влади.  2023 року закінчиться термін довгострокової оренди ТЕЦ. Ми не будемо її продовжувати з цим орендарем. І повернемо ТЕЦ в управління міста.

За останні п’ять років ми навели порядок на всіх без винятку комунальних підприємствах Чернігова. Придбали для них нову техніку. Суттєво оновили матеріальну базу. Поліпшили умови роботи. Призначили відповідальних, професійних керівників. І досягли прибутковості, нормальних економічних показників. При цьому значно поліпшили якість послуг. Так буде і з Чернігівською ТЕЦ, коли нею керуватиме місто. Тільки після цього ми зможемо говорити про зниження тарифів.

Критерії кандидатів

Владислав Атрошенко назвав критерії, які повинні бути притаманні кандидату, а після 25 жовтня — депутату всіх рівнів від партії «Рідний дім».

1. Уміння працювати з людьми. Слухати і чути. Роз’яснювати. Переконувати і організовувати людей.
2. Високі моральні якості. Порядність або відсутність подвійних стандартів.
3. Професіоналізм.

«Я щиро пишаюся, друзі, що серед нас із вами справді кращі з кращих. Усіх нас об’єднує бажання змінити Чернігівщину. Бажання працювати для відродження нашої області. Відданість інтересам своїх громад. Досвід. Ми разом здатні змінити Чернігівщину на краще. Це наша місія і наш із вами історичний шанс. Тому ми мусимо боротися за перемогу та перемагати на місцевих виборах 25 жовтня!» — підсумував Владислав Атрошенко.

Опісля була представлена команда партії в Чернігівську обласну раду — 64 кандидати.

Номер 1 у списку до обласної ради — відома чернігівська біатлоністка, яка неодноразово прославляла Чернігівщину на світових аренах, заступниця міністра  молоді та спорту, котра увійшла до  «золотої десятки» українського біатлону, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня  Ніна Лемеш.

— Я відвідала десятки країн світу, великі міста, представляла країну на найбільших спортивних аренах. Могла залишиться там,  але завжди поверталася до рідного дому, бо закохалася у це прадавнє місто, наш Чернігів. Тут я зустріла своє кохання, тут народилися мої діти. Тут я хочу жити й працювати. З людьми, які можуть взяти відповідальність за своє місто, громади, область. Спільно ми працюватимемо для соціально-економічного розвитку Чернігівщини. А наш лідер Владислав Атрошенко –  саме та людина, з якою люди відчують покращення умов життя, а наша команда разом дійде до перемоги, — зазначила у своєму виступі Ніна Лемеш.

Також були  представлені 42 кандидати від партії на посади голів ОТГ і кандидати на посади голів міст обласного значення. Вітали присутніх голови міських рад: Ніжинської — Анатолій Лінник, Новгород-Сіверської – Олег Бондаренко та кандидат на посаду міського голови Прилук Артем Рожко.

Команда Чернігова — це 42 кандидати на чолі з лідером Владиславом Атрошенком. У першій п’ятірці кандидатів від партії «Рідний дім» — міський голова Владислав Атрошенко; заступник міського голови Олександр Ломако; директор міського палацу культури Ірина Должикова; начальник управління сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля; в.о. керівника КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради Галина Леник.

Владислав Атрошенко у завершальному слові сказав: «Я веду цю команду для того, щоби зробити наш Чернігів цікавим, комфортним і безпечним. Для того, щоб закріпити і продовжити ті зміни в місті, які ми впроваджували  тут протягом п’яти років. Звертаюся до всіх делегатів нашої конференції, представників «Рідного дому». Хочу подякувати всім за згоду, за розуміння єдиної для всіх нас цілі: зробити життя людей у наших містах, селах, ОТГ — кращим. Адже сильне самоврядування — це фундамент сильної, заможної України».

Бліц-інтерв’ю

Григорій Супрун, директор ТОВ «Нива-2008», депутат обласної ради:

— Я обрав політичну партію «Рідний дім», бо її очолює людина, котра працює для області вже не перший рік  і показала конкретними справами, що є патріотом міста, області й держави. І коли Владислав Атрошенко запропонував мені балотуватися до обласної ради від «Рідного дому», я погодився. Бо ця партія працює для людей, в ім’я нашої країни. Тим більше, господарники, очільники громад – завжди однодумці. Ось ми завершили збирання врожаю. І упевнено скажу: ми будемо з хлібом, буде і до хліба. І завжди дбатимемо про людей.

Сергій Деденко, голова Семенівської ОТГ:

— Партія  «Рідний дім» захищає інтереси громад А оскільки я голова ОТГ, то мені близька ця політична сила. Ми не займаємося великою політикою, не розмовляємо про  макроекономіку, національну безпеку. Ми говоримо про те, що близьке кожній людині – це благоустрій, комфорт, безпека. А це саме те, над чим працює команда партія «Рідний дім». І саме такою ми бачимо свою громаду.

Олег Бондаренко, Новгород-Сіверський міський голова:

— Чернігів є прикладом для нас. І ми всі його здобутки розповсюджуємо на нашу міську громаду. Плюс – маємо приклад потужного керівника, успішного мера Владислава Атрошенка, приклад системних змін, що відбуваються в Чернігові. І приклад роботи команди. Ми відтак бачимо мету і знаємо, які інструменти застосувати, аби її досягти. Усі наші сусіди  – із Семенівки, Сновська, Сосниці, Мени, Городні – пішли разом із «Рідним домом». Бо беремо за приклад Чернігів – приклад гарної бруківки, хороших доріг, красивих фонтанів, облаштованих зупинок і всього благоустрою. Хочу, щоб і наш Новгород-Сіверський був таким. Ми працювали в цьому напрямку, і нині, балотуючись на міського голову, підтримую зміни на краще та рух уперед.

Анатолій Лінник, Ніжинський міський голова:

— «Рідний дім» — єдина партія, яка сформувалася на базі територіальних громад Чернігівщини. Ніхто так добре не розуміє щоденну проблематику життя громад, як лідери «Рідного дому». Найкращий для всіх нас досвід — досвід Чернігова. Ми хочемо об’єднатися і мати додаткову підтримку, щоби спільними діями зробити такими ж гарними наші громади. Якщо сильний лідер, сильна громада, то й результат роботи буде хорошим.  Владислав Атрошенко підтримував мене в певних питаннях як міського голову Ніжина. Ця співпраця однозначно робить нас сильнішими.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21