Олена КОСТЕВИЧ: «Пишаюся, що я з Чернігова!»

2019-07-18 13:01

Найкращою спортсменкою Чернігівщини в червні визнана Олена Костевич, яка виборола бронзову медаль на нещодавньому чемпіонаті Європи й таким чином уже зараз отримала ліцензію на участь у наступній Олімпіаді. Вітаючи чемпіонку, керівник відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Валерій Куліч і його заступниця Ніна Лемеш напівсерйозно-напівжартома відзначили, що наша стрільчиня, наша гордість завдяки своїм спортивним досягненням майже не залишає шансів представникам інших видів спорту здобути звання спортсмена місяця. 

Загалом зустріч керівників відділення НОК у Чернігівській області з найкращою спортсменкою місяця та її тренером Ігорем Чередіновим, що відбулася 17 липня, була по-особливому урочистою. По-перше, дирек-торка Департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш повідомила чудову новину: з липня цього року до липня наступного року, а саме – до Олімпіади-2020, Олена Костевич отримуватиме з обласного бюджету стипендію в розмірі 10 тисяч гривень щомісяця. 

Депутати Чернігівської обласної ради за поданням відділення НОК і Департаменту сім’ї, молоді та спорту нарешті проголосували й затвердили Положення «Про стипендію для кандидатів на участь в Олімпійських іграх». І буквально днями відповідне розпорядження підписала в. о. голови Чернігівської ОДА. Це був приємний сюрприз для чемпіонки. За словами Ніни Лемеш, затвердження цього Положення – значне досягнення для спортивної галузі нашої області, адже робота в цьому напрямі тривала не один рік. 

Грошові премії й букети Олені Костевич та Ігореві Чередінову вручив особисто голова відділення НОК у Чернігівській області Валерій Куліч. І вже під час чаювання повідомив чемпіонці другу приємну новину: днями члени комісії виконкому Чернігівської міської ради ухвалили рішення про внесення прізвища видатної спортсменки, олімпійської чемпіонки Олени Костевич до трійки цьогорічних претендентів на звання «Почесний громадянин Чернігова». Остаточне ухвалення цього рішення – за депутатами міської ради. 

– Я дуже рада, дякую за таку честь, – відреагувала на цю новину Олена Костевич. – Пишаюся, що я з Чернігова, завжди з гордістю представляю наш край і ніколи не виступала за іншу область чи іншу країну. Спо-діваюся, чернігівці це оцінять. 
Ще однією несподіванкою для Олени Костевич стала інформація про те, що депутат обласної ради Валерій Куліч виділив зі свого депутатського фонду 50 тисяч гривень для придбання спеціальної установки для стрільби, якої потребують наші спортсмени під час тренувань. І ще 100 тисяч гривень – на нове обладнання для тренувань гімнасток

Під час спілкування з керівниками відділення НОК у Чернігівській області Олена Костевич зазначила, що Чернігову також бракує спортивного комплексу, де були би створені комфортні й сучасні умови для тре-нувань. Валерій Куліч відповів, що Чернігівська міська рада вже замовила проект такого комплексу, в якому могли би тренуватися представники різних видів спорту. Можливо, там буде й басейн. 

На завершення зустрічі Олена Костевич звернулася до Валерія Куліча з такими словами: «Від мене особисто і від усіх спортсменів області щира вдячність за постійну увагу й підтримку та великий внесок у розви-ток спорту на Чернігівщині. Валерію Петровичу, є люди, які обіцяють – і роблять. Ви саме такий».

Вікторія КУДІНА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21