Сумлінні платники податків-2019

2020-09-17 08:14

У липні цього року за ініціативи Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Чернігівській області стартував Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків-2019»

У регіональному етапі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» мали можливість взяти участь усі суб’єкти господарювання Чернігівщини. Завдання Рейтингу — посилення ролі та авторитету платника податків в житті держави, підвищення загальної культури сплати податків. 

Переможців визначала комісія, до складу якої увійшли начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк, Голова Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Чернігівській області Роман Вереша, представники громадськості та засобів масової інформації.     

За результатами проведеного засідання рейтингової комісії переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» на регіональному рівні стали такі підприємства.

1. У номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі» — ТОВ «АГРОКІМ» та ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ».
2. У номінації «Сумлінний платник податків у будівельній  галузі» — ДП «УКРСІВЕРБУД» ЗАТ «ДСК». 
3. У номінації «Сумлінний платник податків у промисловій  галузі» — ПрАТ «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СИРЗАВОД» та ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА».
4. У номінації «Сумлінний платник податків у торгівельній  галузі» — ТОВ «КОНДИТЕР-ТРЕЙД» та АТ «БАЗИС».

Переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» привітали в урочистій обстановці та вручили дипломи Людмила Слотюк і Роман Вереша.

Також 4 вересня 2020 року між Головним управлінням ДПС у Чернігівській області та Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в  Чернігівській області було підписано меморандум про партнерство та співробітництво. Метою підписання меморандуму є втілення ефективних форм співпраці ДПС та Асоціації щодо посилення ролі громадянського суспільства в реалізації державної політики у сфері проведення економічних реформ, у реалізації державної податкової політики та запобігання правопорушенням у сфері податкових відносин.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21