«Ласий» округ?

2020-09-16 09:25

Тільки-но виборчий округ №208 став вільним, як лідери двох партій –  Олег Ляшко та Юлія Тимошенко –  зустрілися на літньому майданчику одного із столичних ресторанів і доволі мило «щебетали» там протягом кількох годин за пляшечкою відмінного вина. 

Як результат, лідерка «Батьківщини» заявила, що її партія не висуватиме свого кандидата на виборах до Верховної Ради на цьому окрузі й підтримає кандидатуру лідера Радикальної партії. І додала: «Ми закликатимемо всі українські сили підтримати єдину кандидатуру. Це буде правильно, і це посилить опозиційну команду у Верховній Раді». На її думку, саме пана Ляшка підтримає понад 30% виборців цього округу.

Як тільки про це стало відомо — кого лише зі знаних усій країні політиків туди не сватали! Правдиво кажучи, складається враження, що цей округ і справді «подарували» Олегові Ляшку. Хто це зробив, достеменно невідомо, та нічого — майбутнє все покаже. Ознайомимо вас із тим, що маємо сьогодні.

Отже, 2 вересня Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала першого кандидата в народні депутати на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №208. Ним виявився 35-річний мешканець Сум Олексій Оскер, який балотується самовисуванцем. Він є головою правління благодійного фонду, який названий його ж ім’ям. В електронній декларації за 2019 рік кандидата у нардепи зазначено, що його сукупний дохід складався з пенсії на суму 24 тис. грн і 61 грн гонорару, отриманого від «1+1 продакшн». Певно, за зйомки в «Одруженні наосліп».

Тут варто наголосити: щоби претендувати на участь у цих довиборах до парламенту, будь-який кандидат у нардепи повинен внести грошову заставу на спецрахунок ЦВК у розмірі 50 тис. грн.

Олексій Оскер має за плечима два безуспішні походи до Верховної Ради:  2014 року від радикалів, а 2019 року йшов самовисуванцем. Крім того, балотування до Кіровоградської міськради на місцевих виборах 2015 року (від радикалів). Однак депутатський мандат так і не отримав.

За словами пана Олексія, він колись був ресторатором і має відповідні заощадження, саме на які й збирається провести недорогу виборчу кампанію.

4 вересня ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати самовисуванця Михайла Побігая. Йому 30 років, родом із міста Первомайська Миколаївської області. Наразі живе в Києві. Одружений, має доньку. З 2019 року — правозахисник. Адвокатської ліцензії не має. Працює з людьми як їхній представник у суді та при оформленні документів. З 2013 по 2019 роки служив у Збройних силах України. Зокрема, проходив службу в Маріуполі та в складі 501 окремого батальйону морської піхоти в Широкиному. Має звання капітана.

Згідно з електронною декларацією, у нього є квартира в Ірпені, що на Київщині, площею 85,7 квадрата, вартістю 191 тисяча гривень. Також у його власності Honda Accord 2013 року.Гроші на заставу він узяв із власних заощаджень, на них же проводитиме і передвиборчу кампанію.

Крім того, партія «Слуга народу» обрала кандидатом у депутати Анатолія Гунька

Зазначимо, на позачергових виборах 2019-го року він висувався як кандидат від партії «Батьківщина» по 209-му округу, але програв вибори Валерієві Зубу.

А партія «Наш край» висунула своїм кандидатом дружину загиблого нардепа Валерія Давиденка — Людмилу. За фахом вона юрист, працює нотаріусом. Виховує двох доньок.

Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21