ТНМК іде на контакт у Чернігові

2020-09-15 13:01

18 вересня ТНМК зіграє концерт в Літньому театрі в Чернігові, представивши нове шоу «Танок іде на Контакт» — пісні з усіх альбомів та прем’єри нових треків.

Після успішного вертикального концерту в київському готелі «Братислава» Танок на майдані Конґо їде країною, щоби зіграти нову програму на концертних майданчиках, дотримуючись усіх актуальних санітарних норм. 

— Чим займався гурт в період карантину і заборони концертів?

— Ми й так збиралися сісти попрацювати над новим альбомом — тому займалися музикою. Тільки от карантин пересування нам закрив — ми не могли потрапити до Харкова, де на студії М.А.Р.Т. останніми роками записувалися. Кожен удома щось накидував, скидав до загального чату, так і рухалися далі. Тепер от наша київська студія на карантині, тому знову пауза.  

— Питання до Фоззі. У квітні у вас народилася двійня, як справляєтесь із роллю батька?

— Весело. Усього тепер по два, а вільного часу лишається обмаль. Можу лише уявити, яке навантаження отримують батьки трійні.  

— Олександре, одна з ваших останніх книжок, «Червоні хащі», набула чималої популярності, скажіть, а коли чекати від вас нового роману чи оповідань?

— Я встиг до середини весни закінчити нову книжку, але поки тихо — видавництва теж на паузі, подивимось, як піде. Підтримка бойового духу наших захисників украй важлива зараз. Які емоції у вас викликають концерти, що їх ви даєте на сході України?

— Важливо хоч на кілька годин перемкнути військових на позитив, дати їм відчути, що вони — важливі для суспільства, що ми пишаємося ними.  

— Коли чекати на продовження історії про Василя Гупала?

— Цього року ми випустили разом із Сашком Даниленком аудіоказку «Гупало Василь і перший колодязь». Можливо, спробуємо ще щось, цей герой поки нас не відпускає. 

— Розкажіть, будь ласка, яку програму побачать 18 вересня шанувальники, котрі  потраплять на ваш концерт у Чернігові?

— Оскільки саме зараз ми пишемо новий альбом, великі шанси на те, що на концерті будуть прем’єри — завжди цікаво спробувати на публіці нову пісню, від першого фідбеку часом залежить подальша доля пісні.

Підготувала Поліна МОГИНСЬКА
Фото надане ТНМК

 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53