Розбудовуємо Чернігів разом

2019-07-18 12:57

Новий басейн стане перлиною міського парку

Таку думку кандидат у народні депутати по 205-му виборчому округу Валерій Куліч висловив під час зустрічі на будівельному майданчику компанії «УкрСіверБуд» у мікрорайоні Кордівка, де триває буді-вництво спортивно-оздоровчого комплексу, до складу якого входитимуть два басейни (для дорослих і дітей), тренажерна зала, SPА-салон. А на верхніх поверхах розташуються понад 20 квартир. 

Екскурсію об’єктом провів директор будівельної компанії Віктор Вереша. За його словами, будівельні роботи тривають досить активно й до кінця цього року об’єкт планують ввести в експлуатацію.

«Я вважаю, що такий об’єкт насправді дуже потрібний жителям нашого міста, адже басейнів Чернігову бракує, ті, що вже існують, не задовольняють попит і не можуть прийняти всіх бажаючих», – зауважив Валерій Куліч. Під час зустрічі з будівельниками він подякував за їхню сумлінну роботу, адже в тому числі завдяки компанії «УкрСіверБуд» наше місто змінюється на краще.

«УкрСіверБуд» – один із лідерів будівельної галузі Чернігівщини

На території, підпорядкованій Міністерству оборони України в Чернігові (за колишніми казармами училища льотчиків), компанія «УкрСіверБуд» зводить іще один багатоквартирний будинок на шість під’їздів. Його першу чергу – три під’їзди – майже здано (треба закінчити благоустрій прилеглої території), всі квартири вже мають власників. Частина з них – військовослужбовці, співробітники СБУ. Частина квартир переда-ється під службове житло. Це трикімнатні квартири площею майже 80 кв. м. 
На будівельному майданчику побував і кандидат у народні депутати Валерій Куліч, зустрівся з будівельниками, поцікавився, як тривають роботи, які особливості має об’єкт. Як розповіли директор «УкрСіверБу-ду» Віктор Вереша та його заступники, квартири повністю оснащені всім необхідним. У кожній є санвузол, газова плита, мийка, котел (житло має автономне опалення). Можна заходити й жити. Наступну чергу об’єкта буде введено в експлуатацію вже до кінця року. 

– Ця професія мені близька, адже батько колись працював будівельником,– зазначив під час спілкування з працівниками компанії Валерій Куліч. – І з роботою компанії «УкрСіверБуд» я теж знайомий доволі бли-зько, бо коли працював головою ОДА, ми закладали об’єкти в Ніжині, Бахмачі, Талалаївці. Це, без перебільшення, один із лідерів будівельної галузі Чернігівщини. Це компанія, якій до снаги найскладніші об’єкти. Як, зокрема, будівництво приміщення для лінійного прискорювача, що встановлений на базі обласного онкоцентру. Роботи були виконані якісно та у стислі терміни.

І будинок «з родзинкою»

Збірно-каркасно-монолітну багатоповерхівку в Чернігові компанія «УкрСіверБуд» зводить по вулиці Козацькій. Але її особливість не лише в тому, що застосовується унікальна для Чернігова технологія (будівни-цтво триває на території, де ще донедавна були яри), а й у тому, що на одному із фасадів буде привабливий синьо-блакитно-білий геометричний орнамент. Будинок матиме автономне опалення, вітражні вікна та про-хідні ліфти (ще одна його цікавинка), зручні для користування людям з особливими потребами. 

Під час зустрічі з працівниками на будівельному майданчику по вулиці Козацькій керівник компанії «УкрСіверБуд» Віктор Вереша так представив кандидата по 205-му виборчому округу Валерія Куліча: «Ми з вами вже багато бачили різних «зальотних» кандидатів. Вони приїжджали, надували щоки та їхали собі геть. Тож скільки можна водити нас за ніс? Валерій Петрович – місцевий, наш, завжди допомагав нашому колективу. І я впевнений, що він буде ефективним депутатом. Є багато питань, що стосуються нашої галузі й потребують вирішення на державному рівні. Нам потрібна підтримка нашого кандидата. Тому віддаючи голос за Валерія Куліча, я переконаний, ви проголосуєте за наше підприємство, за те, щоб у нас із вами були робота й зарплати».

Подібні слова підтримки на адресу кандидата по 205-му виборчому округу Валерія Куліча Віктор Вереша висловив і під час зустрічі на будівельному майданчику по проспекту Перемоги (біля видавництва «Десна»). 

***
Під час зустрічі з колективом в офісі компанії «УкрСіверБуд» Валерій Куліч коротенько нагадав про тісну співпрацю, яка склалася між ним під час перебування на посаді голови ОДА та керівником «УкрСіверБуду» Віктором Верешею. Завдяки цьому вдалося реалізувати низку важливих для жителів Чернігівщини проектів, збудувати та ввести в експлуатацію тисячі квадратних метрів житла в Ніжині, Бахмачі, Талалаївці. «У нас з вами нема жодного незавершеного об’єкта будівництва, – наголосив кандидат. – І я вважаю це нашим головним досягненням».

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21